A hét

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Koráléneklési verseny

2017. április 8-án a soltvadkerti Gyülekezeti Ház adott otthont a Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI  szervezésében létrejött Országos Koráléneklési versenynek.

Az ország 10 városából, 11 iskolából érkezett 176 növendék, 25 felkészítő tanár és kántorok készültek hónapokon át e nemes versengésre. A nagyhírű szakemberekből álló zsűri nehezen tudott dönteni a szebbnél szebb korálműsorok között. A soltvadkertiek közül az I. korcsoport Darányiné Haris Gabriella tanár betanításával, Dr. Pethő István orgona kíséretével a  II. díjat hozta el. Nagy sikert aratott az iskola másik két együttese is a II. és  a III. korcsoportban. Tanáruk: Horváth József, kísérőjük: Dr. Pethő István volt.

Valamennyi csoportnak GRATULÁLUNK!

Copyright © 2017 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.