. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Faültetés 2020.11.09.

„Ha tudnám is, hogy holnap lesz a világvége,

azért ma még ültetnék egy almafácskát”

Luther

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által hagyományosan meghirdetett                                                Fenntarthatósági Témahét programjaihoz idén is csatlakozott intézményünk. A számos, színvonalas lehetőség közül többek között az Iskolai Faültetési Programban is részt vettünk. Minden regisztrált iskolának lehetősége volt 1 db őshonos fafajt vagy tájfajta gyümölcsfát igényelni, melyet az intézménye közelében, vagy -lehetőség szerint- az iskolakertben kellett elültetni. A facsemetét a Nemzeti Biodiverzitás- és Génmegőrzési Központ biztosította, melyet szorgos kezek munkájával iskolakertünkben ültettünk el az 1.A osztályos tanulókkal.

Csápekné Deli Helga

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.