Vissza az elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

 

A 2016/2017. tanév versenyeredményei 
1.b Kévés Rózsa
Vida Dorka Hanna 1 Kévés Rózsa Iskolai prózamondó verseny 2017.03.06
1.c Judák-Vas Anikó
Takács Liza 1 Judák-Vas Anikó Iskolai versmondó verseny 2016.11.14
Szabó Anett 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
         
2.a Kárászné Németh Anita, Hegyiné Szanádi Adrienn
Csővári Zita 1 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
Csővári Zita 6 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Csővári Zita 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Frittmann Áron 2 Kárászné Németh Antia "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Lehoczki Lilla Anna Különdíj Furákné Tóth Ildikó Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata 2017.02.24
Lehoczki Lilla Anna különdíj Kárászné Németh Antia "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Lehoczki Lilla Anna 2 Kárászné Németh Antia "Reklámszakember kerestetik" rajzpályázat INTERFRUIT TÉSZ 2017.05.16
Pető László 3 Kárászné Németh Anita Kistérségi rajzverseny 2017.03.01
Révész Csongor 2 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Révész Csongor 2 Kárászné Németh Anita Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Révész Csongor Különdíj Kárászné Németh Antia "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Révész Csongor 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Révész Csongor 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Révész Csongor 2 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Révész Csongor   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Révész Csongor 3 Kárászné Németh Anita LÜK verseny 2017.05.17
Seres Eszter   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Szomor Bíborka 1 Kárászné Németh Anita LUTER iskolai rajzpályázat 2017.05.31
Verb Noel 1 Kárászné Németh Anita LÜK verseny iskolai forduló 2017.02.13
Vízi Balázs 1 Kárászné Németh Antia "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
         
2.b Vincze Anett, Medveczki János
Lehóczki Laura 1 Vincze Anett, Medveczki János Iskolai versmondó verseny 2016.11.14
         
2.c Hollós Ágnes
Ficsor Karina 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
Kiss Mira 3 Hollós Ágnes "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Kurcz Maja 1 Hollós Ágnes Kistérségi rajzverseny 2017.03.01
Nyerges Bence 1 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Nyerges Bence 1 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
Nyerges Bence 4 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Nyerges Bence 5 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Nyerges Bence   Hollós Ágnes Közösségi munka 2017.05.26
Pálinkás Teofil   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Petrovszky Réka 1 Hollós Ágnes Országos rajzverseny Tappancs Újság 2017.04.03
Szabó Gréta 2 Hollós Ágnes Kistérségi rajzverseny 2017.03.01
Városi Filip   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
         
2.d Bezsenyi Orsolya
Maczelka Boróka 1 Bezsenyi Orsolya Iskolai prózamondó verseny 2017.03.06
Mihók Péter 2 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
Tóth Benjamin 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Tóth Benjamin 1   Járási úszóverseny 2016.12.08
         
3.b Dobszai Ildikó
Bernhardt Anna 2 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
Bernhardt Anna 5 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Bernhardt Anna 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Bernhardt Anna 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
Kerényi Jázmin 2 Furákné Tóth Ildikó "Gyermekvilág" megyei rajzpályázat 2017.02.20
Lehoczki Emília Ildikó 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Molnár Karina 3 Dobszai Ildikó Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Péli Eszter 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Sörös Dominik Gábor 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
         
3.c Asztalos Olga
Bartek Dóra 1 Asztalos Olga Iskolai versmondó verseny 2016.11.14
Bartek Dóra 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Biró Nóra 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Hajdú Petra 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Herczeg Zselyke 1 Asztalos Olga LÜK verseny iskolai forduló 2017.02.13
Herczeg Zselyke   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Horváth Brigitta 3 Muskó Gabriella Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny 2017.03.27
Madácsi Fédra 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Nagy Milán 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Nagy Milán 3 Forgó Erzsébet, Siha János Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny 2016.12.05
Szekér Vivien 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Szekér Vivien   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Tóth Anna 1 Asztalos Olga Iskolai prózamondó verseny 2017.03.06
Tóth Anna 1 Asztalos Olga Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Tóth Anna 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Varga Inez Viviana 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
         
4.a Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné
Galambos Jázmin 2   Poglár Judit Sakk alapítvány Meseíró Pályázat 2016.09.20
Galambos Jázmin Ezüst minősítés dr Fodor Katalin "Zeneképzelet" Országos négykezes verseny 2017.03.03
Galambos Jázmin   Kőszeginé Marosi Judit Közösségi munka 2017.05.03
Gszelmann Jázmin   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Gáspár Bálint 2   Diákolimpia birkózás országos döntő 2016.10.22
Gáspár Bálint 1   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Geis Miklós 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Geis Miklós 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Gszelmann Edvárd 1 Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné Iskolai versmondó verseny 2016.11.14
Gszelmann Edvárd Küldöndíj Kőszeginé Marosi Judit Weöres Sándor szavalóverseny 2017.04.01
Gszelmann Edvárd Küldöndíj Rácz Józsefné Weöres Sándor szavalóverseny illusztárció 2017.04.01
Gszelmann Edvárd 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Gszelmann Edvárd   Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné Közösségi munka 2017.02.27
Haskó Villő 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Karsai Márk Szilárd 2   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Kriszt Ármin 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
Kriszt Ármin 1 Frogó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Kriszt Ármin 3 Forgó Erzsébet, Siha János Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny 2016.12.05
Kriszt Ármin 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Kriszt Ármin   Kőszeginé Marosi Judit  Közösségi munka 2017.04.25
Kuncz Hanna Ezüst minősítés dr Fodor Katalin "Zeneképzelet" Országos négykezes verseny 2017.03.03
Kuncz Hanna 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Kuncz Hanna 7   Sziporka matematika verseny 2017.04.27
Kuncz Hanna   Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné Közösségi munka 2016.11.17
Kuncz Hanna   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Kuncz Hanna   Kőszeginé Marosi Judit Közösségi munka 2017.05.03
Péli Ákos 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Péli Ákos 3 Forgó Erzsébet, Siha János Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny 2016.12.05
Péli Ákos   Kőszeginé Marosi Judit Közösségi munka 2017.05.03
Révész Kolos 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Révész Kolos 2 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Révész Kolos 2 Darányiné Haris Gabriella Koráléneklési verseny 2017.04.08
Révész Kolos 6 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Révész Kolos 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Révész Kolos   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Udvarhelyi András 3 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Udvarhelyi András 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Udvarhelyi András 4 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Udvarhelyi András 3 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
         
4.b Dóra Ferencné
Barcsik Ildikó   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Beretka Péter 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Frittnamm Gergő 3   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Kövesdi Márk 3 Dóra Ferencné Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Nagy Maja 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
Nagy Maja 2   Országos Meseíró Pályázat Gyuratz Ferenc Ev. Ált. Iskola 2016.12.15
Nagy Maja   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Péter-Szabó Hédi 1 Dóra Ferencné Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Rideg Réka 1 Dóra Ferencné Iskolai prózamondó verseny 2017.03.06
Sípos-Merse Zalán 2 Dóra Ferencné Kistérségi LÜK verseny 2017.03.27
Sztojka Ákos 5   Diákolimpia birkózás országos döntő 2016.10.22
Sztojka Ákos 3   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
         
4.c Vincze Alíz
Deák Dóra Katalin 1 Dobszai Ildikó Komplex Irodalmi verseny 2017.03.06
Hachbold László 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Hachbold László 2 Forgó Erzsébet, Siha János Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny 2016.12.05
Kiss Balázs 1 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Kiss Balázs 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Markó Barbara Zsófia 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Virág Hanna 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Virág Szonja 1 Nagy János Kiskőrösi térségi sakkverseny 2017.02.18
Virág Szonja 1 Nagy János Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) 2017.04.21
Virág Szonja 3 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Virág Szonja 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Virág Szonja 1 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Virág Szonja   Vincze Aliz Közösségi munka 2017.05.04
         
5.a Mihókné Rácz Renáta
Barna Rozina 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Gáspár Tamara   Mihókné Rácz Renáta Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Horváth Mihály   Mihókné Rácz Renáta Közösségi munka 2017.05.31
Lendiczky Annamárai   Mihókné Rácz Renáta Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Papp Máté Zsolt 4   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Péli Olivér 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Péli Olivér 3 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Péter Botond   Mihókné Rácz Renáta Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Péter Botond   Mihókné Rácz Renáta Közösségi munka 2017.05.31
Zsikla Milán 3 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Zsikla Milán 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
         
         
         
         
5.b Darócziné Mátrai Enikő
Fülöp Marcell 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Fülöp Marcell   Darócziné Mátrai Enikő Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Kolonusz Dávid 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Kolonusz Dávid 3 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Lehóczki Milán 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Müller Petra 5   Diákolimpia birkózás országos döntő 2016.10.22
Müller Petra 3   Birkózó diákolimpia 2017.03.18
Nyúl Gergő 1 Forgó Erzsébet, Siha János Bácsalmási Antal terematlétika verseny 2017.01.27
Nyúl Gergő 3 Forgó Erzsébet, Siha János Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny 2016.12.05
Rádi Tamás Benjamin   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Szekér Szonja 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Szekér Szonja   Darócziné Mátrai Enikő Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Szekér Szonja   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Szempék Dóra   Darócziné Mátrai Enikő Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Vincze Tamás 1 Mészárosné Körmendi Anita Iskolai versmondó verseny 2016.11.24
Vincze Tamás 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Vincze Tamás 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Vincze Tamás 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Vincze Tamás   Mihókné Rácz Renáta Közösségi munka 2017.05.31
         
         
5.c Gurzó Lászlóné
Daróczi Donát 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Daróczi Donát 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Daróczi Donát 1 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Farkas Zoltán János 1 Szűcsné Martin Erika TEST YOUR ENGLISH angol verseny 2016.11.29
Gál Janka Bronz minősítés Krebsné Tuska Zsuzsa 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat 2016.09.19
Gál Janka 3 Siha János Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Gál Janka   Gurzó Lászlóné Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Haskó Márk   Gurzó Lászlóné Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.10
Lakatos Árpád 3   Diákolimpia birkózás országos döntő 2016.10.22
Lakatos Árpád 2   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Lakatos Árpád 7   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
Oláh Andrea   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Városi Ferenc   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
         
6.a Dudásné Kovács Erika
Bozsóki Dániel 5 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Bozsóki Dániel 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Bozsóki Dániel 3 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Font Anikó 1 Furákné Tóth Ildikó Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata 2017.02.24
Gangl Zétény 1   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Gangl Zétény 7   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
Hazafi Zalán 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Hazafi Zalán 2 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Kis Molnár Dorka 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Kis Molnár Dorka   Horváth József Városi adventi hangversenyen való szereplés 2016.12.08
Majer Milán 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Májer Milán 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Májer Milán 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Müller Dániel 2   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Müller Dániel 5   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
Nagy Tamara Anna 4   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Oroszi Zsolt   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Oroszi Zsolt   Dudásné Kovács Erika Közösségi munka 2017.06.02
Suhajda Dorina Csenge 1   Iskolai versmondó verseny 2016.11.24
Suhajda Dorina Csenge 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Suhajda Dorina Csenge 1 Gurzó Lászlóné Szép magyar beszéd Kazinczy verseny 2017.02.09
Suhajda Dorina Csenge 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Suhajda Dorina Csenge   Dudásné Kovács Erika Közösségi munka 2017.06.02
Varnyú Bálint 2   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Varnyú Bálint 2   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
6.b Szűcsné Martin Erika
Angebrandt Ákos 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Angebrandt Ákos 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Angebrandt Ákos 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Angebrandt Ákos 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Angebrandt Ákos 3 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Angebrandt Ákos 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Angebrandt Ákos 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Angebrandt Ákos   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Balaton Dominika Zsaklin 2 Furákné Tóth Ildikó "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Gáspár Balázs 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Hegyi Ádám 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Hegyi Ádám 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Hegyi Ádám 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Hegyi Ádám   Szűcsné Martin Erika Közösségi munka 2017.06.02
Kelemen Kevin 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Kelemen Kevin   Szűcsné Martin Erika Közösségi munka 2017.06.02
Müller László 3   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Vikor Tamás 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Vikor Tamás 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Vikor Tamás 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Végi Gergő Zoltán   Szűcsné Martin Erika Közösségi munka 2017.06.02
Zsebi László   Szűcsné Martin Erika Közösségi munka 2017.06.02
         
6.c Nyúlné Forgó Mária
Babenyecz Bence 1 Nyúlné Forgó Mária TEST YOUR ENGLISH angol verseny 2016.11.29
Büki Péter   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
Engler Bence 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Engler Bence   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
Farkas Viktória   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
Gszelmann Barbara   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Gszelmann Barbara   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
Gszelmann Richárd 1   FODISZ Országos Úszó Kupa 2017.03.16
Győri Szabolcs István 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Győri Szabolcs István 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Győri Szabolcs István 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Kriszt Vidor 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Kriszt Vidor 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Kriszt Vidor 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Kriszt Vidor   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.04.07
Kriszt Vidor 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Nagy Lóránt 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Nagy Lóránt   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
Popoluska Márk 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Popoluska Márk 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Popoluska Márk 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Popoluska Márk   Nyúlné Forgó Mária Közösségi munka 2017.06.09
         
6.d Daróczi Csaba
Kőrösi Zalán István   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Kubas Panna Eleonóra 2 Eilerné Hollós Ildikó Német szövegértő verseny 2017.01.27
Kubas Panna Eleonóra 1 Szegediné Huczek Katalin Kiskőrösi térségi Petőfi S. szavalóverseny 2017.02.24
Kubas Panna Eleonóra   Daróczi Csaba Közösségi munka 2017.04.25
Laczi Petra Dorottya 3 Fejesné Császár Éva Német szövegértő verseny 2017.01.27
Rákóczi Péter 3 Fejesné Császár Éva Német szövegértő verseny 2017.01.27
Rákóczi Péter 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Rákóczi Péter   Daróczi Csaba Közösségi munka 2017.05.03
Rákóczi Péter 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Rákóczi Péter 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Sipos Zente Kolos   Daróczi Csaba Közösségi munka 2017.04.25
Sípos Zente Kolos 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Sípos Zente Kolos 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Sipos Zente Kolos 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Sörös Zsófia  3 Fejesné Császár Éva Német szövegértő verseny 2017.01.27
Sztojka Julianna   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Tápai Máté 1 Furákné Tóth Ildikó Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata 2017.02.24
Wéber Dominik 4 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Wéber Dominik 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Wéber Dominik 2   Országos birkózó diákolimpia 2016.11.21
Wéber Dominik 2   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Wéber Dominik 7   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
Wéber Patrik 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Wéber Patrik 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Wéber Patrik 2 Forgó Erzsébet, Siha János Atlétika megyei bajnokság négytusa 2017.05.11
Wéber Patrik 1   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Wéber Patrik 9   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
         
7.a Mészárosné Körmendi Anita, Szegediné Huczek Katalin
Csányi Csenge Ezüst minősítés Krebsné Tuska Zsuzsa 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat 2016.09.19
Galfi Erika Szidónia 3 Zsámboki Róbertné Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny 2017.03.27
Jakab Noémi 3   Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó 2017.02.08
Lantos Dániel 2 Szűcsné Martin Erika TEST YOUR ENGLISH angol verseny 2016.11.29
Lantos Dániel 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Lantos Dániel 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Lantos Dániel 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Sztojka Gábor 3   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Tóth Petra 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Tóth Petra 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Tóth Petra 1 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Tóth Petra   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Tóth Petra   Szegediné Huczek Katalin Közösségi munka 2017.05.31
         
7.b Hegyiné Szanádi Adrienn
Deli Máté 3 Szűcsné Martin Erika TEST YOUR ENGLISH angol verseny 2016.11.29
Farkas Fanni 1 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német nyelvi verseny Kecskemét 2016.11.23
Farkas Fanni 4   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Farkas Fanni   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.03.09
Mayer Ágnes 2 Forgó Erzsébet, Siha János Mezei futóverseny 2016.10.13
Minda Eszter 3 Dudásné Kovács Erika Diákszimpózium- Kiskunhalas Bibó István Gimnázium 2016.11.26
Móczár Péter 4 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Móczár Péter 1 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Móczár Péter 3 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Nagy Réka 1 Furákné Tóth Ildikó "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat  
Nagy Réka   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.03.09
Nyúl Dávid 2 Grószné Havasi Rózsa Levelész-Matekész matematika verseny 2017.02.02
Ótott-Kovács Zalán 1 Grószné Havasi Rózsa Levelész-Matekész matematika verseny 2017.02.02
Rádi Dávid Jonatán   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Szénási Béla János 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport 2017.03.09
Szénási Béla János 2 Forgó Erzsébet  Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő 2017.03.27
Szénási Béla János 3 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő 2017.05.18
Varsányi Laura   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Zöldág Dorina   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
         
7.c Csiszár Katalin
Frittmann Laura 2 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német nyelvi verseny Kecskemét 2016.11.23
Frittmann Laura 6 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Kuncz Ábel János 3 Grószné Havasi Rózsa Levelész-Matekész matematika verseny 2017.02.02
Kuncz Ábel János   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.14
Kuncz Ábel János   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Kuncz Ábel János 4 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Martin Dóra 6 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Martin Péter 3 Szegediné Huczek Katalin Kiskőrösi térségi Petőfi S. szavalóverseny 2017.02.24
Martin Péter 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei mezei futóverseny 2017.03.21
Martin Péter 2 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás 2017.05.11
Martin Péter 4 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Martin Péter 1 Szegediné Huczek Katalin Iskolai versmondó verseny 2016.11.24
Pálinkás Józsué 4 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Péli Bence 2   Körzeti asztalitenisz diákolimpia csapat 2016.11.22
Péli Bence 3   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Péli Bence 4 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Sinkár Dominik 4 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Somogyi Fanni   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.03.09
Somogyi Fanni 6 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Tóth Gréta 3 Nagy János Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő 2017.02.18
Tóth Gréta 2 Nagy János Sakk diákolimpia megyei csapat döntő 2017.03.11
Tóth Gréta 3 Nagy János V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód 2017.03.25
Tóth Gréta 6 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
Vízi Dóra 1 Furákné Tóth Ildikó Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata 2017.02.24
Zsikla Anita Blanka 1   LOGÓ pályázat 2017.03.10
Zsikla Anita Blanka 6 Szegediné Huczek Katalin "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő 2017.05.13
         
8.a Forgó Erzsébet
Ardi Ilona Réka   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Barta Andor   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Dukai Máté   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Katzenbach Virág   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Papp Réka Eszter   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Petrik Fruzsina   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Rasztik Regina   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.11.14
Ritter Péter   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Ritter Péter   Szűcsné Martin Erika Közösségi munka Papírgyűjtésen való kiemelkedő teljesítmény 2016.11.14
Schmél Vanda   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Szécsényi Katarina 2 Furákné Tóth Ildikó "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat 2017.05.12
Szeg Dorottya Különdíj   Országos Kölcsey Ferenc versmondó verseny 2017.01.20
Szeg Dorottya   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Szeg Dorottya   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Szeg Dorottya   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Szeg Dorottya 1   Iskolai versmondó verseny 2016.11.24
Szeg Dorottya 2 Csiszár Katalin TEST YOUR ENGLISH angol verseny 2016.11.29
Turancsik Tamara   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Zsikla Márk   Szűcsné Martin Erika Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
         
8.b Grószné Havasi Rózsa
Bíró Dóra 2 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Kistérségi történelmi verseny 2017.05.04
Bíró Dóra 2 Reszlné Elek Henriette Közgazdászok verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) 2016.12.21
Bíró Dóra 8 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye 2017.03.18
Bíró Dóra 4   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Bíró Dóra   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2017.05.31
Csaboda József Ákos   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Eiler Erik   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Gillich Bettina 1 Szegediné Huczek Katalin Szép magyar beszéd Kazinczy verseny 2017.02.09
Gillich Bettina 2 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Kistérségi történelmi verseny 2017.05.04
Gillich Bettina 1 Reszlné Elek Henriette Közgazdászok verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) 2016.12.21
Gillich Bettina 2 Mihókné Rácz Renáta Megyyei Német Versmondó Verseny 2017.03.23
Gillich Bettina bronz minősítés
 különdíj
Szegediné Huczek Katalin "Szép magyar beszéd" tiszántúli fordulója 2017.04.02
Gillich Bettina 1 Mihókné Rácz Renáta Német vers-és prózamondó verseny- Császártöltés 2017.05.05
Gillich Bettina 8 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye 2017.03.17
Gillich Bettina   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Gillich Bettina   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Kis Molnár Máté   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Kis-Molnár Máté 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Kis-Molnár Máté 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Kis-Molnár Máté 2 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Kis Molnár Máté 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Kis Molnár Máté   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Lipka Eliza 8 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye 2017.03.19
Lipka Eliza   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Milinkó Vivien 2 Szabadiné Viszmeg Erzsébet Kistérségi történelmi verseny 2017.05.04
Milinkó Vivien 3 Mihókné Rácz Renáta Internetes nyelvi verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) 2016.12.21
Milinkó Vivien Arany minősítés Krebsné Tuska Zsuzsa 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat 2016.09.19
Nagy Henrik   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Opauszki Tamás 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Opauszki Tamás 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Opauszki Tamás 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnokság öttusa 2017.05.11
Opauszki Tamás   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Opauszki Tamás   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Opauszki Tamás 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Opauszki Tamás   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Tóth Dávid Péter 3   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Tóth Dávid Péter   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Tóth Ivett   Szűcsné Martin Erika Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Zelei Tamás 3   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Zelei Tamás 5   Országos birkózó diákolimpia döntő 2017.03.03
         
8.c Reszlné Elek Henriette
Bonti István 2 Vargáné Nagy Melinda WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny 2016.12.13
Dakó Nikolett   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Dudás Marcell 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Dudás Marcell 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Dudás Marcell 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei mezei futóverseny 2017.03.21
Dudás Marcell 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnoskág öttusa 2017.05.11
Dudás Marcell 2 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Dudás Marcell   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Dudás Marcell 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Dudás Marcell   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Galambos Gellért   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Gszelmann Máté 2 Vargáné Nagy Melinda WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny 2016.12.13
Hatvanyi Lívia   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Horváth Domonkos   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Lakatos Linda 9   Diákolimpia birkózás országos döntő 2016.10.22
Lakatos Linda   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Lakatos Linda     Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Mászáros Zsombor 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Mészáros Zsombor 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Mészáros Zsombor   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Mészáros Zsombor 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Mészáros Zsombor   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Sárosdi Letti   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Sárosdi Letti   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Sárosdi Letti   dr Pető Istvánné Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád 2017.04.07
Schnürlein Alex 2 Vargáné Nagy Melinda WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny 2016.12.13
Sztojka Bianka Barbara 1 Gergely-Binszki Bettina Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny 2017.03.27
Sztojka Bianka Barbara   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Trapp Balázs 2 Vargáné Nagy Melinda WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny 2016.12.13
Trapp Balázs 3   Megyei asztalitenisz diákolimpia 2016.12.14
Trapp Balázs   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Tumó Nina   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Weppert Boldizsár   Szűcsné Martin Erika Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Weppert Boldizsár 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Weppert Boldizsár 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Weppert Boldizsár   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Weppert Boldizsár 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Weppert Boldizsár   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
         
8.d Eilerné Hollós Ildikó
Barna Sarolta   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Berta Áron 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Berta Áron 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Berta Áron 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei mezei futóverseny 2017.03.21
Berta Áron 2 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás 2017.05.11
Berta Áron 3 Siha János Forgó Erzsébet Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Berta Áron 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Berta Áron   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Gál Csenge   Grószné Havasi Rózsa Közösségi munka 2016.09.19
Gál Csenge   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Gál Csenge   Horváth József Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Hirsch Ádám   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Hirsch Ádám 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Hirsch Ádám 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Hirsch Ádám 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Hirsch Ádám   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Kanizsai Kristóf 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Kanizsai Kristóf 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Kanizsai Kristóf 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei mezei futóverseny 2017.03.21
Kanizsai Kristóf 2 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás 2017.05.11
Kanizsai Kristóf 2 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Kaniszai Kristóf 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Kanizsai Kristóf   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Kubas Nándor László   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Nagy Norbert 1 Vargáné Nagy Melinda 1956-os történelmi verseny döntő 2016.11.11
Nagy Norbert   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Nagy Norbert 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Nagy Norbert 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Nagy Norbert 3 Forgó Erzsébet Atlétika megyei mezei futóverseny 2017.03.21
Nagy Norbert 2 Forgó Erzsébet Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás 2017.05.11
Nagy Norbert 2 Siha János  Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) 2016.10.08
Nagy Norbert   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Nagy Norbert   Szegediné Huczek Katalin Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény 2017.01.17
Nagy Norbert 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Nagy Norbert   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Puskás Borlárka   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Szabó Anna   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Szabó Bendegúz 1 Vargáné Nagy Melinda 1956-os történelmi verseny döntő 2016.11.11
Szabó Bendegúz   Csiszár Katalin Angol alapfokú komplex nyelvvizsga 2017.04.07
Szabó Bendegúz 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Szabó Bendegúz 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Szabó Bendegúz 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Szabó Bendegúz   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
Szabó Luca   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Szabó Luca 1 Vargáné Nagy Melinda 1956-os történelmi verseny döntő 2016.11.11
Sztojka Sándor  8   Országos területi birkózó diákolimpia 2017.02.18
Zsikla Anikó 1 Vargáné Nagy Melinda 1956-os történelmi verseny döntő 2016.11.11
Zsikla Anikó   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Zsikla Ferenc 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport 2017.03.07
Zsikla Ferenc 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő 2017.04.03
Zsikla Ferenc   Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés 2016.10.23
Zsikla Ferenc 1 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő 2017.05.23
Zsikla Ferenc   Forgó Erzsébet IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért 2017.06.15
         

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.