. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Vincze Anett, Cambridge, Egyesült Királyság

Educational Technology Today

A Bell Teacher Campus által hirdetett „Educational Technology Today”, vagyis „Korszerű Nevelési Technikák” című képzésen 2018 nyarán vehettem részt. Anglia nem volt idegen számomra, az angol mentalitást és kultúrát is magamba szívhattam már azelőtt, Cambridge egyszerűsége, szépsége azonban mégis levett a lábamról. A kurzuson főleg mobil applikációkkal és olyan weboldalakkal ismerkedtünk meg, amelyek használatával érdekesebbé tehetjük tanítói munkánkat, ezáltal a gyerekek motiváltsága, érdeklődése, tanuláshoz való viszonya sokkal inkább felkelthető, mint eddig volt. Kulturális ismeretim bővítéseként ellátogattam a Fitzwilliam és Polar múzeumokba, bebarangoltam a Cambridge-i egyetem híres iskoláit, ellátogathattam az iskola szervezésében Elybe.

Egyéni beszámoló

Prezentáció

Copyright © 2022 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.