. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Medveczki János, Exeter, Egyesült Királyság

Drama Techniques for the English Language Classroom

2018 júliusában két fantasztikus hetet tölthettem el az Erasmus+ keretében Exeterben egy drámás képzésen, ahol nagyon sok újdonságot tanulhattam arról, hogy milyen drámás eszközökkel tudom fejleszteni, esetleg könnyebbé tenni a tanulást a gyerekek számára az angol órákon belül. Ez azért is volt jó, mert nem csak kifejezetten erre tudom használni, hanem drámatanárként a művészeti iskolában is előnyét élvezhetem az itt tanultaknak. Rengeteg dalon, kisebb jeleneten és mondókán, netán színházi eszközökön keresztül leshettem el többed magammal azt, hogy miként lehet még más módon segíteni, illetve támogatni a tanulást. Ezeken felül részt vehettem néhány kiránduláson az iskola szervezésén belül.

Egyéni beszámoló

Prezentáció

Copyright © 2022 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.