Vissza az elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Sporteredmények október hónap:

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő  a verseny megnevezése
Nagy Nikolett 4.c 2. Dobszai Ildikó Három próba 
Kévés Atina 4.c 2. Dobszai Ildikó Három próba 
Farkas Fanni 4.c 2. Dobszai Ildikó Három próba 
Sárközi Zsanett 4.c 2. Dobszai Ildikó Három próba 
Májer Ágnes 4.c 1.,2. Dobszai Ildikó Három próba 
Martin Dóra 4.a 2. Asztalos Olga Három próba 
Somogyi József 2.a 2. Kemény Józsefné Mezei futóverseny
Kolonusz Dávid 2.a 3. Kemény Józsefné Mezei futóverseny
Péter Botond 2.b 1. Hollósné Zs. Judit Mezei futóverseny
Gál Janka 2.b 1. Hollósné Zs. Judit Mezei futóverseny
Nyúl Neszta 2.c 3. Lakatos Éva Mezei futóverseny
Martin Péter 4.a 3. Asztalos Olga Mezei futóverseny
Fejes Vince 6.a 2.   Négy próba
Farkas Krisztián 7.b 2.   Öt próba
Opauszki Tamás 5.b 2.   Mezei futóverseny
Ulrich Krisztián 6.b 3.   Mezei futóverseny
Weisz Krisztián 8.c 1.   Mezei futóverseny
Németh Sarolta 6.b 3.   Mezei futóverseny

 

Országos versenyeredmények október hónap:

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő  a verseny megnevezése
Barcsik Ildikó 1.b 2 Krebsné T. Zs. 20. Országos Képző- és Iparművészeti Pályázat
Vízi Dóra 4.c 2 Dobszai Ildikó Magyar Nemzetőr Szervezetek Országos Járőrverseny

 

Körzeti versenyeredmények október hónap:

versenyző neve osztálya helyezés felkészítő  a verseny megnevezése
Farkas Veronika 6.b 2 Krebsné T. Zs. Az én szakmám az én jövőm Fótó- és rajzpályázat
Martin Dóra 4.a 3   Kossuth komplex verseny
Frittmann Laura 4.b 3   Kossuth komplex verseny
Nagy Lóránt 3.d 3   Kossuth komplex verseny
Gangl Szabolcs 3.c 3   Kossuth komplex verseny
Vízi Dóra 4.c 2   Kossuth komplex verseny
Eiler Liza 4.b 2   Kossuth komplex verseny
Babanyecz Bence 3.c 2   Kossuth komplex verseny
Pataki Nóra 3.b 2   Kossuth komplex verseny
Honti Emese 5.a 1 Csiszár K. Hegyi G. Kossuth komplex verseny Angol
Szeg Dorottya 5.a 2 Csiszár K. Hegyi G. Kossuth komplex verseny Angol
Nagy Norbert 5.d 3 Csiszár K. Hegyi G. Kossuth komplex verseny Angol
Katzenbach Edina 6.b 2 Csiszár K. Hegyi G. Kossuth komplex verseny Angol
Török Bálint 6.a 3 Csiszár K. Hegyi G. Kossuth komplex verseny Angol
Révész Dorka 7.d 1 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Pápai Gábor 7.a 2 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Gál Bori 7.c 3 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Tóth István 8.c 1 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Palakovics Balázs 8.c 2 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Tóth Gábor 8.c 3 Nyúlné F. M. Szűcsné M. E. Kossuth komplex verseny Angol
Varga Zsolt 5.a 3   Kossuth komplex természettudományi verseny
Honti Szabolcs 6.a 3   Kossuth komplex természettudományi verseny
Nagy Veronika 7.d 3   Kossuth komplex természettudományi verseny
Daróczi Dóra 8.b 3   Kossuth komplex természettudományi verseny
Mészáros Zsombor 5.c 2   Kossuth komplex természettudományi verseny
Tóth Barnabás 6.a 2   Kossuth komplex természettudományi verseny
Lehoczki Benedek 7.c 2  

Kossuth komplex természettudományi verseny

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.