Vissza az elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

Sporteredmények november hónap:

versenyző neve oszt. helyezés a verseny megnevezése
Galambos Jázmin 1.a 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Péter Botond 2.b 1. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Müller László 3.c 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Gáspár Balázs 3.d 1. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Péi Bence 4.a 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Müller Karola 5.a 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Gillich Bettina 5.b 1. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Mátyus Eszter 5.b 2. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Farkas Veronika 6.b 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz csapat
Katzenbach Imre 6.c 1. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Nagy Dávid 6.c 2. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Lévai Balázs 6.c 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Kárász Balnka 7.b 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz egyéni
Takács Bálint 7.b 2. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz csapat
Kléh Emma 7.b 2. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz csapat
Sípos Villő Kamilla 8.b 3. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz csapat
Simon András Róbert 8.c 1. Diákolimpia kistérségi asztalitenisz csapat

 

Országos versenyeredmények november hónap:

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő  a verseny megnevezése
Kis Molnár Máté 5.b Kiemelkedő eredmény Krebs Gyuláné "A Duna MÁSIK arca" rajzpályázat

 

Megyei versenyeredmények november hónap:

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő  a verseny megnevezése
Kléh Emma 7.b 2. Szabadiné V. E., Reszlné E. H. Diákszimpózium
Mihók Petra 7.b 3. Szabadiné V. E., Reszlné E. H. Diákszimpózium
Daróczi Dóra 8.b 1. Hegyi Gabriella Német fordítóverseny

 

Iskolai versenyeredmények november hónap:

versenyző neve osztály helyezés Felkészítő  a verseny megnevezése
Honti Emese 5.a 1 Lakatos Éva Versmondó verseny
Farkas Veronika 6.b 1 Gurzó Lászlóné Versmondó verseny
Mihók Petra 7.b 1 Nyúlné Forgó Mária Versmondó verseny
Nagy Veronika 7.d 1 Kern Árpádné Versmondó verseny
Daróczi Dóra 8.b 1 Gurzó Lászlóné Versmondó verseny
Somogyi Gina 1.c 1 Vince A. Versmondó verseny
Daróczi Donát 2.b 1 Hollósné Zs. J. Versmondó verseny
Kubas Panna Eleonóra 3.c 1 Kárászné N.A. Versmondó verseny
Varga Balázs 3.c 1 Kárászné N.A. Versmondó verseny
Kuncz Ábel János 4.a 1 Asztalos O. Versmondó verseny
Vas Roland 4.a 1 Asztalos O. Versmondó verseny

 

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.