Vissza az elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

 

Versenyző neve Oszt. Helyezés Felkészítő  A verseny megnevezése Dátum
Nagy Réka 5.b 1 Szűcsné Martin Erika Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Martin Péter 5.c 1 Szűcsné Martin Erika Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Honti Csenge 5.a 1 Szűcsné Martin Erika Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Szeg Dorottya 6.a 1 Csiszár Katalin Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Mátyus Eszter 6.b 1 Csiszár Katalin Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Nagy Norbert 6.d 1 Csiszár Katalin Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Fejes Vince 7.a 1 Nyúlné Forgó Mária Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Csizovszki Meláni 7.c 1 Nyúlné Forgó Mária Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Kaczenbach Edina 7.b 1 Núlné Forgó Mária Déli egyházkerületi ANGOL verseny 2014.12.01
Rabi Benita 1.a 1 Csápekné D. H., Sörfőzőné H.I. Úszóverseny 2014.12.01
Fülöp Félix 1.a 1 Csápekné D. H., Sörfőzőné H.I. Úszóverseny 2014.12.01
Müller Petra 3.c 1 Lakatos Éva Úszóverseny 2014.12.01
Kiss Balázs 2.c 2 Vincze Alíz Úszóverseny 2014.12.01
Kiss Virág 3.c 2 Lakatos Éva Úszóverseny 2014.12.01
Nagy Lóránt 4.d 2 Mészárosné Bélteki Mónika Úszóverseny 2014.12.01
Kis Molnár Dorka 4.d 2 Mészárosné Bélteki Mónika Úszóverseny 2014.12.01
Gáspár Balázs 4.d 1 Mészárosné Bélteki Mónika Úszóverseny 2014.12.01
Sztankovics Gergő 8.d 3   Úszóverseny 2014.12.02
Martin Péter 5.c 2   Úszóverseny 2014.12.02
Martin Dóra 5.c 3   Úszóverseny 2014.12.02
Kléh Emma 8.b 1 Eilerné Hollós Ildikó Textpuzzle német verseny 2014.12.07
Ótott-Kovács Gábor 8.b 5 Eilerné Hollós Ildikó Textpuzzle német verseny 2014.12.07
Szécsényi Elizabet 8.d 8 Eilerné Hollós Ildikó Textpuzzle német verseny 2014.12.07
Farkas Netti  8.c 10 Eilerné Hollós Ildikó Textpuzzle német verseny 2014.12.07
Kárász Blanka 8.b 8 Eilerné Hollós Ildikó Textpuzzle német verseny 2014.12.07
Hegyi Ádám 4.d Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Kelemen Kevin 4.d Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Laczi Petra Dorottya 4.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Milinkó Vivien 6.b Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Nagy Patrícia 4.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Nagy Réka 5.b Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Péli Zsófia 3.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Schnürlein Benedek 3.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Tápai Máté 4.d Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Virág Hanna 2.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Virág Szonja 2.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Vizi Dóra 5.c Különdíj Krebs Gyuláné "Tündérek, törpék, óriások" rajzpályázat 2014.12.12
Kléh Emma 8.b 6 Eilerné Hollós Ildikó Bolyai német verseny 2014.12.18
Farkas Veronika 7.b 1   Iskolai asztalitenisz verseny 7.-8. oszt. lány korosztály 2015.01.03
Gillich Bettina 6.b 1   Iskolai asztalitenisz verseny 7.-8. oszt. lány korosztály 2015.01.03
Katzenbach Imre 7.c 1   Iskolai asztalitenisz verseny 7.-8. oszt. fiú korosztály 2015.01.03
Majer Milán 4.c 1   Iskolai asztalitenisz verseny 3.-4. oszt. fiú korosztály 2015.01.03
Müller Evelin 1.c 1   Iskolai asztalitenisz verseny 1.-2. oszt. lány korosztály 2015.01.03
Kléh Emma 8.b 4 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Kárász Blanka 8.b 4 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Farkas Veronika 7.b 4 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Binszki Szilárd 7.b 4 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Mihók Petra 8.b 5 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Sípos Örs Lehel 7.a 5 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Sasvári Anna 7.b 5 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Lehoczki János Benedek 8.c 5 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Bakk Bálint 8.c 7 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Kubas Bence 8.c 7 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Mészáros Zsanett 7.b 7 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Fejes Vince 7.a 7 D.K.E., R.E.H. FL., H.Sz.A., Cs.D H. "Tudós Rektor" természettudományi verseny 2015.01.23
Farkas Veronika 7.b 4   Megyei asztalitenisz verseny 2015.01.30
Nagy Veronika 8.d 1 Kern Árpádné "Szép Magyar Beszéd" 2015.02.02
Gillich Bettina 6.b 1 Mészárosné Körmendi Anita "Szép Magyar Beszéd" 2015.02.02
Nagy Veronika 8.d 1 Kern Árpádné "Szép Magyar Beszéd" 2015.02.02
Gillich Bettina 6.b 1 Mészárosné Körmendi Anita "Szép Magyar Beszéd" 2015.02.02
Szempék Dóra 3.a Bronz minősítés Darányiné Haris Gabriella Kistérségi népdaléneklési verseny 2015.02.10
Farkas Viktória 4.d Bronz minősítés Darányiné Haris Gabriella Kistérségi népdaléneklési verseny 2015.02.10
Kuncz Ábel János 5.c 3 Horváth József Kistérségi népdaléneklési verseny 2015.02.10
Varsányi Laura 5.b Arany minősítés Horváth József Kistérségi népdaléneklési verseny 2015.02.10
Tápai Máté 4.d Különdíj Krebs Gyuláné "Ne égess!" nemzetközi rajzpályázat 2015.02.12
Péli Zsófia 3.c Különdíj Krebs Gyuláné "Ne égess!" nemzetközi rajzpályázat 2015.02.12
Virág Hanna 2.c Különdíj Krebs Gyuláné "Ne égess!" nemzetközi rajzpályázat 2015.02.12
Vizi Dóra 5.c Különdíj Krebs Gyuláné "Ne égess!" nemzetközi rajzpályázat 2015.02.12
Bleszák Anita 8.a Különdíj Krebs Gyuláné "Ne égess!" nemzetközi rajzpályázat 2015.02.12
Mihók Petra 8.b 3 Nyúlné Forgó Mária Kölcsey Ferenc versmondó verseny 2015.01.23
Milinkó Vivien 6.b 3 Grószné Havasi Rózsa, Dr Ambrus András "Levelész-Matekész matematikai verseny 2015.02.05
Ótott-Kovács Gábor 8.b 3 Darócziné Mátrai Enikő, Dr Ambrus András "Levelész-Matekész matematikai verseny 2015.02.05

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.