Vissza az elejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
. . . . .

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI

 

Versenyző neve Osztálya Helyezés Felkészítő  A verseny megnevezése
Wéber Patrik 4.d 1 Nagy János Sakk diákolimpia
Bozsóki Dániel 4.a 1 Nagy János Sakk diákolimpia
Daróczi Donát 3.b 1 Nagy János Sakk diákolimpia
Wéber Dominik 4.b 1 Nagy János Sakk diákolimpia
Angebrandt Ákos 4.d 1 Nagy János Sakk diákolimpia
Zsikla Márk 6.a 2 Nagy János Sakk diákolimpia
Égető Sándor Tamás 8.b 2 Nagy János Sakk diákolimpia
Fejes Vince 7.a 2 Nagy János Sakk diákolimpia
Móczár Péter 5.b 2 Nagy János Sakk diákolimpia
Angebrandt Máté 7.b 2 Nagy János Sakk diákolimpia
Kiss Balázs 2.c 4 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni 
Révész Kolos 2.a 5 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Virág Szonja 2.c 6 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Wéber Patrik 4.d 2 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Bozsóki Dániel 4.a 3 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Daróczi Donát 3.b 4 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Wéber Dominik 4.d 9 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Móczár Péter 5.b 5 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Égető Sándor Tamás 8.b 2 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Fejes Vince 7.a 3 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Zsikla Márk 6.a 4 Nagy János Sakk diákolimpia egyéni
Nagy Zétény 1.b 1 Dobszai Ildikó Mezei futóverseny Diákolimpia
Nyúl Gregő 3.c 1 Lakatos Éva Mezei futóverseny Diákolimpia
Nagy Nikolett 5.a 1   Mezei futóverseny Diákolimpia
Jakab Noémi 5.a 2   Mezei futóverseny Diákolimpia
Pataki Nóra 4.b 3 Bezsenyi O., Hegyiné Sz. A. Mezei futóverseny Diákolimpia
Korsós Zoltán 8.b 2 Siha János Diákolimpia kéttusa
Fejes Vince 7.a 2 Siha János Diákolimpia kéttusa
Kiss Virág 3.c 3 Siha János Diákolimpia kéttusa
Jakab Noémi 5.a 3 Siha János Diákolimpia kéttusa
Martin Péter 5.c 6 Siha János Diákolimpia kéttusa
Martin Dóra 5.c 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Minda Eszter 5.b 3 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Baricsa István Béla 6.c 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Nagy Norbert 6.d 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Opauszki Tamás 6.b 3 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Martin Péter 5.c 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Kanizsai Kristóf 6.d 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Fejes Vince 7.a 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Bezsenyi Ákos 8.b 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Korsós Zoltán 8.b 3 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Lévai Balázs 7.a 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Ulrich Krisztián 7.b 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Tóth Renáta 7.b 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Németh Sarolta 7.b 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Schuller Gréta Lili 8.b 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Nistor Krisztina 7.c 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Váradi Dávid 8.c 2 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Nagy Norbert 6.d 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Opauszki Tamás 6.b 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Baricsa István Béla 6.c 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Martin Péter 5.c 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Kanizsai Kristóf 6.d 1 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Fejes Vince 7.a 6 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Bezsenyi Ákos 8.b 6 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Korsós Zoltán 8.b 6 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Lévai Balázs 7.a 6 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Ulrich Krisztián 7.b 6 Siha János Diákolimpia mezei futóverseny
Baricsa István Béla 6.c 2 Forgó Erzsébet, Siha János Diákolimpia mezei futás országos döntő
Nagy Norbert 6.d 2 Forgó Erzsébet, Siha János Diákolimpia mezei futás országos döntő
Opauszki Tamás 6.b 2 Forgó Erzsébet, Siha János Diákolimpia mezei futás országos döntő
Martin Péter 5.c 2 Forgó Erzsébet, Siha János Diákolimpia mezei futás országos döntő
Kanizsai Kristóf 6.d 2 Forgó Erzsébet, Siha János Diákolimpia mezei futás országos döntő
Berta Áron 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Bódi Huba 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Borboly Benjamin Botond 7.a 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Dudás Marcell 6.c 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Hachbold Gergő 5.a 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Hirsch Ádám 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Kanizsai Kristóf 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Kis Molnár Máté 6.b 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Mészáros Zsombor 6.c 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Nagy Norbert 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Opauszki Tamás 6.b 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Szabó Bendegúz 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Weppert Boldizsár 6.c 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Zsikla Ferenc 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Debreczeni Gergő 6.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Májer Márk 5.a 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Angebrandt Ákos 4.d 2 Forgó Erzsébet Kézilabda diákolimpia megyei döntő
Gál Bori 8.c dicséret Krebs Gyuláné MINI-ART pályázat és kiállítás 
Honti Emese 6.a kiállított Krebs Gyuláné MINI-ART pályázat és kiállítás 
Lehoczki János Benedek 8.c 2 Jáksóné Dehény Mária Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye
Dávid Andrea 8.c 2 Jáksóné Dehény Mária Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye
Zsikla Tamás 8.d 2 Jáksóné Dehény Mária Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye
Farkas Veronika 7.b 1 Krebs Gyuláné "Ünnep" országos illusztrációs pályázat
Gál Bori 8.c 3 Krebs Gyuláné "Ünnep" országos illusztrációs pályázat
Nagy Veronika 8.d Bronz fokozat Kern Árpádné  Kazinczy Szép magyar beszéd
Mihók Petra 8.b 5 Nyúlné Forgó Mária Országos Kossuth szónoklatverseny
Nagy Veronika 8.d 1 Kern Árpádné "Szép Magyar Beszéd"
Gillich Bettina 6.b 1 Mészárosné Körmendi Anita "Szép Magyar Beszéd"
Hegyi Fanni 7.b Különdíj Krebs Gyuláné "Úton" képregénypályázat
Péter-Szabó Hédi 2.b 5 Dóra Ferencné LÜK verseny
Mészáros Gergő 2.b 9 Dóra Ferencné LÜK verseny
Tuska Gréta 3.a 3 Judák-Vas Anikó LÜK verseny
Bozsóki Dániel 4.a 8 Hollós Ágnes LÜK verseny
Gangl Szabolcs Márk 4.c 3 Kárászné Németh Anita LÜK verseny
Honti Viktor 4.c 7 Kárászné Németh Anita LÜK verseny
Sörös Zsófia 4.d 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Sípos Zente Kolos 4.c 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Ótott-Kovács Zalán 5.b 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Kuncz Ábel János 5.c 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Debreczeni Gergő 6.d 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Szabó Luca 6.d 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Szabó Bendegúz 6.d 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Csóka Anikó 7.c 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Tóth Renáta 7.b 4 Bakti Judit Egyházmegyei hittanverseny
Tóth Barnabás 7.a 6 Dudásné Kovács Erika Szent Györgyi Albert kémia verseny
Hegyi Fanni 7.b 7 Dudásné Kovács Erika Szent Györgyi Albert kémia verseny
Galambos Erna 7.a 10 Dudásné Kovács Erika Szent Györgyi Albert kémia verseny
Kárász Blanka 8.b 10 Reszlné Elek Henriette Szent Györgyi Albert kémia verseny
Bakk Bálint 8.c 1 Reszlné Elek Henriette Szent Györgyi Albert kémia verseny
Szélig Attila Lóránt 7.c 1 Reszlné Elek Henriette Wattay informatika verseny
Ótott-Kovács Gábor 8.b 2 Katzenbach Zoltán Wattay informatika verseny
Ótott-Kovács Gábor 8.b 7 Eilerné Hollós Ildikó Országos német verseny megyei forduló
Vízi Dóra 5.c 1 Krebs Gyuláné KEVI képzőművészeti pályázat
Tóth Petra 5.a 2 Krebs Gyuláné KEVI képzőművészeti pályázat
Gál Bori 8.c 3 Krebs Gyuláné KEVI képzőművészeti pályázat
Font Edina Adél 8.a 3 Krebs Gyuláné KEVI képzőművészeti pályázat
Hirsch Lujza Regina 4.c 2 Kárászné Németh Anita KEVI képzőművészeti pályázat
Farkas Veronika 7.b 3 Gurzó Lászlóné Kányádi Sándor versmondó verseny
Sasvári Anna 7.b Különdíj Gurzó Lászlóné Kányádi Sándor versmondó verseny

Copyright © 2021 Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI Rights Reserved.