Körzeti versenyek 2016.02.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Nyúl Dávid 6.b 1

Grószné Havasi Rózsa

Levelész-matekész nagykörzeti verseny
Martin Dóra 6.c 5 Csiszár Katalin Levelész-matekész nagykörzeti verseny
Kuncz Ábel János 6.c 2 Csiszár Katalin Levelész-matekész nagykörzeti verseny
Milinkó Viven 7.b 3 Reszlné Elek Henriette Levelész-matekész nagykörzeti verseny
Gillich Bettina 7.b 4 Reszlné Elek Henriette Levelész-matekész nagykörzeti verseny

 

Körzeti versenyek 2016.01.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Milinkó Vivien 7.b 1 Reszlné Elek Henriette Varga Tamás matematika verseny
Tóth Petra 6.a 1 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß
Tóth Gréta 6.c 1 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß
Frittmann Laura 6.c 1 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß
Móczár Péter 6.b 2 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß
Nyúl Dávid 6.b 2 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß
Ótott-Kovács Zalán 6.b 2 Fejesné Császár Éva Lesen macht spaß

 

Országos versenyek 2016.01.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Farkas Veronika 8.b különdíj Krebs Gyuláné Országos Kölcsey képzőművészeti pályázat
Farkas Viktória 5.c különdíj Krebs Gyuláné Országos Kölcsey képzőművészeti pályázat

 

Körzeti versenyek 2015.12.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Szabó Luca 7.d 2 Font Lajosné Flóra Kiskertépítő pályázat
Barna Sarolta 7.d 2 Font Lajosné Flóra Kiskertépítő pályázat
Farkas Veronika 8.b 2 Gurzó Lászlóné Akasztó versmondó verseny

 

Megyei versenyek 2015.12.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Ótott-Kovács Zalán 6.b 3 Fejesné Császár Éva Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Tóth Petra 6.a 4 Fejesné Császár Éva Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Farkas Fanni 6.b 7 Fejesné Császár Éva Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Sasvári Anna 8.b 2 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Farkas Veronika 8.b 3 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Gere Felícia 8.a 8 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Sípos Örs Lehel 8.a 10 Mihókné Rácz Renáta Textpuzzle német verseny Kecskemét Református Iskola
Nagy Réka 6.b 3 Krebs Gyuláné "Gyermekvilág" megyei rajzpályázat
Milinkó Vivien 7.b 3 Krebs Gyuláné "Gyermekvilág" megyei rajzpályázat
Kormos Eliza 8.a 1 Reszlné Elek Henriette Közgazdászok gazdasági verseny
Angebrandt Máté 8.b 2 Reszlné Elek Henriette Közgazdászok gazdasági verseny

 

Országos versenyek 2015.12.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Farkas Veronika 8.b különdíj Krebs Gyuláné Országos Idegennyelvű Könyvtár Világzene rajzpályázata
Hegyi Fanni 8.b vándorkiállítás Krebs Gyuláné Országos Idegennyelvű Könyvtár Világzene rajzpályázata

 

Megyei versenyek 2015.11.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Galambos Jázmin 3.a Kiemelt nívódíj dr Fordor Katalin Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XIII. találkozója

 

Körzeti versenyek 2015.11.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Slezák Nilolett 5.b 3 Nyúlné Forgó Mária Test Your English angol verseny
Honti Csenge 6.a 1 Szűcsné Martin Erika Test Your English angol verseny
Horváth Domonkos 7.c 1 Csiszár Katalin Test Your English angol verseny
Gál Csenge 7.d 3 Csiszár Katalin Test Your English angol verseny
Csizovszki Melani 8.c 1 Nyúlné Forgó Mária Test Your English angol verseny

 

Országos versenyek 2015.11.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Kelemen Kevin 5.b különdíj Krebs Gyuláné Semmelweis Egyetem Országos rajzpályázata                    (Magyar Radiológiai Társaság)
Farkas Viktória 5.c különdíj Krebs Gyuláné Duna-Ipoly Nemzeti Park                                                 Országos ajándéktervező Pályázat
Sárközi Zsanett 6.b különdíj Krebs Gyuláné Duna-Ipoly Nemzeti Park                                              Országos ajándéktervező Pályázat
Csányi Csenge 6.a 3 Krebs Gyuláné Duna-Ipoly Nemzeti Park                                                Országos ajándéktervező Pályázat
Tóth Petra 6.a 3 Krebs Gyuláné Duna-Ipoly Nemzeti Park Országos                               képregényíró pályázat

 

Nemzetközi versenyek 2015.11.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Hegyi Fanni 8.b Bronz fokozat Krebs Gyuláné "Pentel" Japán rajzpályázat
Gillich Bettina 7.b 1   Ady Endre versmondó verseny Sarmaság
Kuncz Ábel János 6.c Különdíj   Ady Endre versmondó verseny Sarmaság
Sasvári Anna 8.b Különdíj   Ady Endre versmondó verseny Sarmaság

 

Országos versenyek 2015.09.

versenyző neve oszt. helyezés felkészítő verseny megnevezése
Farkas Veronika 8.b 1 Mihókné Rácz Renáta Reformáció és Oktatás idegen nyelvi országos pályázat
Tumó Nina 7.c különdíj Mihókné Rácz Renáta Reformáció és Oktatás idegen nyelvi országos pályázat