2016.05.12 Grosics Kupa

Feltöltve: 2016. május 12.

A Grosics Kupa meghívásos labdarúgó tornán, melyet Kiskunfélegyházán rendeztek, a Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI csapata a II. korcsoportban I. helyezést ért el Lajosmizse, Izsák, Kiskőrös és Kiskunfélegyháza általános iskolai csapatait megelőzve.

Eredmények:

Lajosmizse - Soltvadkert 2:2

Soltvadkert - Kiskunfélegyháza 9:0

Soltvadkert - Kiskőrös 2:0

Soltvadkert - Izsák 2:0

A torna gólkirálya Somogyi József lett 11 góllal.

Az iskolai csapat tagjai:

Engler Bence, Nagy Lóránt, Péter Botond, Sasvári Gábor, Somogyi József, Szőke Olivér, Tófeji Erik (kapus)

Edző: Udvarhelyi Attila