2019 Erasmus egyéni 1

Feltöltve: 2019. november 4.
Rovat:

Ezen a nyáron lehetőségem volt arra, hogy Skócia fővárosában Edinburghban töltsek két hetet ahol nem csak nyelvi tudásomat tudtam fejleszteni, de módszertani eszköztáram is gazdagodott ami reményeim szerint nagy segítségre lesz ettől az évtől. Maga a kurzus arról szólt hogy újra megnézzük milyen eszközökkel és hogyan tudjuk hatékonyabban fejleszteni és gyakorolni az olvasást, írást, szöveghallgatást, illetve a beszédet. Természetesen ha már ott voltam megnéztem a Loch Ness-i tavat és mélyebben megismerkedtem Skócia történelmével és Angliához való viszonyával. Nagyon hálás vagyok azért hogy részese lehettem ennek az élménynek.

Medveczki János

Egyéni beszámoló