2016 Színház 1.c

Feltöltve: 2016. október 27.

Színházban voltak az elsősök Kecskeméten

Október 25-én az első évfolyam diákjai a Kecskeméti Katona József Színházban megtekintették a Micsoda társaság című darabot Cseke Péter rendezésében. Hatalmas élmény volt már az utazás is, hiszen sokan most először utaztak illetve kirándultak a szülők nélkül. A csodálatos környezet, a hatalmas és szép díszítések a színházban mindenkit lenyűgöztek. Az előadás alatt ámulva nézték a gyerekek Méhes György életre keltett könyvét, melyben sok mosolyogtató pillanatot szereztek a neves színészek. Bizonyára az élmény még sokáig megmarad a kis debütáló színházlátogatókban és lelkesen várják a tavaszi előadást.

Judák-Vas Anikó