A 2016/2017. tanév versenyeredményei | ||||
1.b Kévés Rózsa | ||||
Vida Dorka Hanna | 1 | Kévés Rózsa | Iskolai prózamondó verseny | 2017.03.06 |
1.c Judák-Vas Anikó | ||||
Takács Liza | 1 | Judák-Vas Anikó | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.14 |
Szabó Anett | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
2.a Kárászné Németh Anita, Hegyiné Szanádi Adrienn | ||||
Csővári Zita | 1 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
Csővári Zita | 6 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Csővári Zita | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Frittmann Áron | 2 | Kárászné Németh Antia | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Lehoczki Lilla Anna | Különdíj | Furákné Tóth Ildikó | Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata | 2017.02.24 |
Lehoczki Lilla Anna | különdíj | Kárászné Németh Antia | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Lehoczki Lilla Anna | 2 | Kárászné Németh Antia | "Reklámszakember kerestetik" rajzpályázat INTERFRUIT TÉSZ | 2017.05.16 |
Pető László | 3 | Kárászné Németh Anita | Kistérségi rajzverseny | 2017.03.01 |
Révész Csongor | 2 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Révész Csongor | 2 | Kárászné Németh Anita | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Révész Csongor | Különdíj | Kárászné Németh Antia | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Révész Csongor | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Révész Csongor | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Révész Csongor | 2 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Révész Csongor | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Révész Csongor | 3 | Kárászné Németh Anita | LÜK verseny | 2017.05.17 |
Seres Eszter | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Szomor Bíborka | 1 | Kárászné Németh Anita | LUTER iskolai rajzpályázat | 2017.05.31 |
Verb Noel | 1 | Kárászné Németh Anita | LÜK verseny iskolai forduló | 2017.02.13 |
Vízi Balázs | 1 | Kárászné Németh Antia | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
2.b Vincze Anett, Medveczki János | ||||
Lehóczki Laura | 1 | Vincze Anett, Medveczki János | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.14 |
2.c Hollós Ágnes | ||||
Ficsor Karina | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
Kiss Mira | 3 | Hollós Ágnes | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Kurcz Maja | 1 | Hollós Ágnes | Kistérségi rajzverseny | 2017.03.01 |
Nyerges Bence | 1 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Nyerges Bence | 1 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
Nyerges Bence | 4 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Nyerges Bence | 5 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Nyerges Bence | Hollós Ágnes | Közösségi munka | 2017.05.26 | |
Pálinkás Teofil | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Petrovszky Réka | 1 | Hollós Ágnes | Országos rajzverseny Tappancs Újság | 2017.04.03 |
Szabó Gréta | 2 | Hollós Ágnes | Kistérségi rajzverseny | 2017.03.01 |
Városi Filip | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
2.d Bezsenyi Orsolya | ||||
Maczelka Boróka | 1 | Bezsenyi Orsolya | Iskolai prózamondó verseny | 2017.03.06 |
Mihók Péter | 2 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
Tóth Benjamin | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Tóth Benjamin | 1 | Járási úszóverseny | 2016.12.08 | |
3.b Dobszai Ildikó | ||||
Bernhardt Anna | 2 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
Bernhardt Anna | 5 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Bernhardt Anna | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Bernhardt Anna | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
Kerényi Jázmin | 2 | Furákné Tóth Ildikó | "Gyermekvilág" megyei rajzpályázat | 2017.02.20 |
Lehoczki Emília Ildikó | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Molnár Karina | 3 | Dobszai Ildikó | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Péli Eszter | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Sörös Dominik Gábor | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
3.c Asztalos Olga | ||||
Bartek Dóra | 1 | Asztalos Olga | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.14 |
Bartek Dóra | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Biró Nóra | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Hajdú Petra | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Herczeg Zselyke | 1 | Asztalos Olga | LÜK verseny iskolai forduló | 2017.02.13 |
Herczeg Zselyke | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Horváth Brigitta | 3 | Muskó Gabriella | Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny | 2017.03.27 |
Madácsi Fédra | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Nagy Milán | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Nagy Milán | 3 | Forgó Erzsébet, Siha János | Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny | 2016.12.05 |
Szekér Vivien | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Szekér Vivien | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Tóth Anna | 1 | Asztalos Olga | Iskolai prózamondó verseny | 2017.03.06 |
Tóth Anna | 1 | Asztalos Olga | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Tóth Anna | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Varga Inez Viviana | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
4.a Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné | ||||
Galambos Jázmin | 2 | Poglár Judit Sakk alapítvány Meseíró Pályázat | 2016.09.20 | |
Galambos Jázmin | Ezüst minősítés | dr Fodor Katalin | "Zeneképzelet" Országos négykezes verseny | 2017.03.03 |
Galambos Jázmin | Kőszeginé Marosi Judit | Közösségi munka | 2017.05.03 | |
Gszelmann Jázmin | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Gáspár Bálint | 2 | Diákolimpia birkózás országos döntő | 2016.10.22 | |
Gáspár Bálint | 1 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Geis Miklós | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Geis Miklós | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Gszelmann Edvárd | 1 | Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.14 |
Gszelmann Edvárd | Küldöndíj | Kőszeginé Marosi Judit | Weöres Sándor szavalóverseny | 2017.04.01 |
Gszelmann Edvárd | Küldöndíj | Rácz Józsefné | Weöres Sándor szavalóverseny illusztárció | 2017.04.01 |
Gszelmann Edvárd | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Gszelmann Edvárd | Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné | Közösségi munka | 2017.02.27 | |
Haskó Villő | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Karsai Márk Szilárd | 2 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Kriszt Ármin | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
Kriszt Ármin | 1 | Frogó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Kriszt Ármin | 3 | Forgó Erzsébet, Siha János | Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny | 2016.12.05 |
Kriszt Ármin | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Kriszt Ármin | Kőszeginé Marosi Judit | Közösségi munka | 2017.04.25 | |
Kuncz Hanna | Ezüst minősítés | dr Fodor Katalin | "Zeneképzelet" Országos négykezes verseny | 2017.03.03 |
Kuncz Hanna | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Kuncz Hanna | 7 | Sziporka matematika verseny | 2017.04.27 | |
Kuncz Hanna | Kőszeginé Marosi Judit, Rácz Józsefné | Közösségi munka | 2016.11.17 | |
Kuncz Hanna | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Kuncz Hanna | Kőszeginé Marosi Judit | Közösségi munka | 2017.05.03 | |
Péli Ákos | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Péli Ákos | 3 | Forgó Erzsébet, Siha János | Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny | 2016.12.05 |
Péli Ákos | Kőszeginé Marosi Judit | Közösségi munka | 2017.05.03 | |
Révész Kolos | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Révész Kolos | 2 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Révész Kolos | 2 | Darányiné Haris Gabriella | Koráléneklési verseny | 2017.04.08 |
Révész Kolos | 6 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Révész Kolos | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Révész Kolos | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Udvarhelyi András | 3 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Udvarhelyi András | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Udvarhelyi András | 4 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Udvarhelyi András | 3 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
4.b Dóra Ferencné | ||||
Barcsik Ildikó | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Beretka Péter | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Frittnamm Gergő | 3 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Kövesdi Márk | 3 | Dóra Ferencné | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Nagy Maja | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
Nagy Maja | 2 | Országos Meseíró Pályázat Gyuratz Ferenc Ev. Ált. Iskola | 2016.12.15 | |
Nagy Maja | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Péter-Szabó Hédi | 1 | Dóra Ferencné | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Rideg Réka | 1 | Dóra Ferencné | Iskolai prózamondó verseny | 2017.03.06 |
Sípos-Merse Zalán | 2 | Dóra Ferencné | Kistérségi LÜK verseny | 2017.03.27 |
Sztojka Ákos | 5 | Diákolimpia birkózás országos döntő | 2016.10.22 | |
Sztojka Ákos | 3 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
4.c Vincze Alíz | ||||
Deák Dóra Katalin | 1 | Dobszai Ildikó | Komplex Irodalmi verseny | 2017.03.06 |
Hachbold László | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Hachbold László | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny | 2016.12.05 |
Kiss Balázs | 1 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Kiss Balázs | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Markó Barbara Zsófia | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Virág Hanna | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Virág Szonja | 1 | Nagy János | Kiskőrösi térségi sakkverseny | 2017.02.18 |
Virág Szonja | 1 | Nagy János | Térségi diák sakkverseny (Kiskőrös) | 2017.04.21 |
Virág Szonja | 3 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Virág Szonja | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Virág Szonja | 1 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Virág Szonja | Vincze Aliz | Közösségi munka | 2017.05.04 | |
5.a Mihókné Rácz Renáta | ||||
Barna Rozina | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Gáspár Tamara | Mihókné Rácz Renáta | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Horváth Mihály | Mihókné Rácz Renáta | Közösségi munka | 2017.05.31 | |
Lendiczky Annamárai | Mihókné Rácz Renáta | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Papp Máté Zsolt | 4 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Péli Olivér | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Péli Olivér | 3 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Péter Botond | Mihókné Rácz Renáta | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Péter Botond | Mihókné Rácz Renáta | Közösségi munka | 2017.05.31 | |
Zsikla Milán | 3 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Zsikla Milán | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
5.b Darócziné Mátrai Enikő | ||||
Fülöp Marcell | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Fülöp Marcell | Darócziné Mátrai Enikő | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Kolonusz Dávid | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Kolonusz Dávid | 3 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Lehóczki Milán | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Müller Petra | 5 | Diákolimpia birkózás országos döntő | 2016.10.22 | |
Müller Petra | 3 | Birkózó diákolimpia | 2017.03.18 | |
Nyúl Gergő | 1 | Forgó Erzsébet, Siha János | Bácsalmási Antal terematlétika verseny | 2017.01.27 |
Nyúl Gergő | 3 | Forgó Erzsébet, Siha János | Tapsifüles Kupa Terematlétika verseny | 2016.12.05 |
Rádi Tamás Benjamin | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Szekér Szonja | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Szekér Szonja | Darócziné Mátrai Enikő | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Szekér Szonja | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Szempék Dóra | Darócziné Mátrai Enikő | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Vincze Tamás | 1 | Mészárosné Körmendi Anita | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.24 |
Vincze Tamás | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Vincze Tamás | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Vincze Tamás | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Vincze Tamás | Mihókné Rácz Renáta | Közösségi munka | 2017.05.31 | |
5.c Gurzó Lászlóné | ||||
Daróczi Donát | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Daróczi Donát | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Daróczi Donát | 1 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Farkas Zoltán János | 1 | Szűcsné Martin Erika | TEST YOUR ENGLISH angol verseny | 2016.11.29 |
Gál Janka | Bronz minősítés | Krebsné Tuska Zsuzsa | 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat | 2016.09.19 |
Gál Janka | 3 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Gál Janka | Gurzó Lászlóné | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Haskó Márk | Gurzó Lászlóné | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.10 | |
Lakatos Árpád | 3 | Diákolimpia birkózás országos döntő | 2016.10.22 | |
Lakatos Árpád | 2 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Lakatos Árpád | 7 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
Oláh Andrea | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Városi Ferenc | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
6.a Dudásné Kovács Erika | ||||
Bozsóki Dániel | 5 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Bozsóki Dániel | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Bozsóki Dániel | 3 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Font Anikó | 1 | Furákné Tóth Ildikó | Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata | 2017.02.24 |
Gangl Zétény | 1 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Gangl Zétény | 7 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
Hazafi Zalán | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Hazafi Zalán | 2 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Kis Molnár Dorka | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Kis Molnár Dorka | Horváth József | Városi adventi hangversenyen való szereplés | 2016.12.08 | |
Majer Milán | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Májer Milán | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Májer Milán | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Müller Dániel | 2 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Müller Dániel | 5 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
Nagy Tamara Anna | 4 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Oroszi Zsolt | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Oroszi Zsolt | Dudásné Kovács Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
Suhajda Dorina Csenge | 1 | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.24 | |
Suhajda Dorina Csenge | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Suhajda Dorina Csenge | 1 | Gurzó Lászlóné | Szép magyar beszéd Kazinczy verseny | 2017.02.09 |
Suhajda Dorina Csenge | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Suhajda Dorina Csenge | Dudásné Kovács Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
Varnyú Bálint | 2 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Varnyú Bálint | 2 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
6.b Szűcsné Martin Erika | ||||
Angebrandt Ákos | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Angebrandt Ákos | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Angebrandt Ákos | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Angebrandt Ákos | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Angebrandt Ákos | 3 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Angebrandt Ákos | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Angebrandt Ákos | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Angebrandt Ákos | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Balaton Dominika Zsaklin | 2 | Furákné Tóth Ildikó | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Gáspár Balázs | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Hegyi Ádám | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Hegyi Ádám | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Hegyi Ádám | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Hegyi Ádám | Szűcsné Martin Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
Kelemen Kevin | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Kelemen Kevin | Szűcsné Martin Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
Müller László | 3 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Vikor Tamás | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Vikor Tamás | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Vikor Tamás | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Végi Gergő Zoltán | Szűcsné Martin Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
Zsebi László | Szűcsné Martin Erika | Közösségi munka | 2017.06.02 | |
6.c Nyúlné Forgó Mária | ||||
Babenyecz Bence | 1 | Nyúlné Forgó Mária | TEST YOUR ENGLISH angol verseny | 2016.11.29 |
Büki Péter | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
Engler Bence | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Engler Bence | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
Farkas Viktória | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
Gszelmann Barbara | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Gszelmann Barbara | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
Gszelmann Richárd | 1 | FODISZ Országos Úszó Kupa | 2017.03.16 | |
Győri Szabolcs István | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Győri Szabolcs István | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Győri Szabolcs István | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Kriszt Vidor | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Kriszt Vidor | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Kriszt Vidor | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Kriszt Vidor | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.04.07 | |
Kriszt Vidor | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Nagy Lóránt | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Nagy Lóránt | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
Popoluska Márk | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Popoluska Márk | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Popoluska Márk | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Popoluska Márk | Nyúlné Forgó Mária | Közösségi munka | 2017.06.09 | |
6.d Daróczi Csaba | ||||
Kőrösi Zalán István | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Kubas Panna Eleonóra | 2 | Eilerné Hollós Ildikó | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Kubas Panna Eleonóra | 1 | Szegediné Huczek Katalin | Kiskőrösi térségi Petőfi S. szavalóverseny | 2017.02.24 |
Kubas Panna Eleonóra | Daróczi Csaba | Közösségi munka | 2017.04.25 | |
Laczi Petra Dorottya | 3 | Fejesné Császár Éva | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Rákóczi Péter | 3 | Fejesné Császár Éva | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Rákóczi Péter | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Rákóczi Péter | Daróczi Csaba | Közösségi munka | 2017.05.03 | |
Rákóczi Péter | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Rákóczi Péter | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Sipos Zente Kolos | Daróczi Csaba | Közösségi munka | 2017.04.25 | |
Sípos Zente Kolos | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Sípos Zente Kolos | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Sipos Zente Kolos | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Sörös Zsófia | 3 | Fejesné Császár Éva | Német szövegértő verseny | 2017.01.27 |
Sztojka Julianna | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Tápai Máté | 1 | Furákné Tóth Ildikó | Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata | 2017.02.24 |
Wéber Dominik | 4 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Wéber Dominik | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Wéber Dominik | 2 | Országos birkózó diákolimpia | 2016.11.21 | |
Wéber Dominik | 2 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Wéber Dominik | 7 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
Wéber Patrik | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Wéber Patrik | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Wéber Patrik | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Atlétika megyei bajnokság négytusa | 2017.05.11 |
Wéber Patrik | 1 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Wéber Patrik | 9 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
7.a Mészárosné Körmendi Anita, Szegediné Huczek Katalin | ||||
Csányi Csenge | Ezüst minősítés | Krebsné Tuska Zsuzsa | 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat | 2016.09.19 |
Galfi Erika Szidónia | 3 | Zsámboki Róbertné | Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny | 2017.03.27 |
Jakab Noémi | 3 | Diákolimpia Úszás 50m gyorsváltó | 2017.02.08 | |
Lantos Dániel | 2 | Szűcsné Martin Erika | TEST YOUR ENGLISH angol verseny | 2016.11.29 |
Lantos Dániel | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Lantos Dániel | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Lantos Dániel | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Sztojka Gábor | 3 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Tóth Petra | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Tóth Petra | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Tóth Petra | 1 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Tóth Petra | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Tóth Petra | Szegediné Huczek Katalin | Közösségi munka | 2017.05.31 | |
7.b Hegyiné Szanádi Adrienn | ||||
Deli Máté | 3 | Szűcsné Martin Erika | TEST YOUR ENGLISH angol verseny | 2016.11.29 |
Farkas Fanni | 1 | Mihókné Rácz Renáta | Textpuzzle német nyelvi verseny Kecskemét | 2016.11.23 |
Farkas Fanni | 4 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Farkas Fanni | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.03.09 | |
Mayer Ágnes | 2 | Forgó Erzsébet, Siha János | Mezei futóverseny | 2016.10.13 |
Minda Eszter | 3 | Dudásné Kovács Erika | Diákszimpózium- Kiskunhalas Bibó István Gimnázium | 2016.11.26 |
Móczár Péter | 4 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Móczár Péter | 1 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Móczár Péter | 3 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Nagy Réka | 1 | Furákné Tóth Ildikó | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | |
Nagy Réka | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.03.09 | |
Nyúl Dávid | 2 | Grószné Havasi Rózsa | Levelész-Matekész matematika verseny | 2017.02.02 |
Ótott-Kovács Zalán | 1 | Grószné Havasi Rózsa | Levelész-Matekész matematika verseny | 2017.02.02 |
Rádi Dávid Jonatán | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Szénási Béla János | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport | 2017.03.09 |
Szénási Béla János | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport megyei döntő | 2017.03.27 |
Szénási Béla János | 3 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia III. korcsoport Országos elődöntő | 2017.05.18 |
Varsányi Laura | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Zöldág Dorina | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
7.c Csiszár Katalin | ||||
Frittmann Laura | 2 | Mihókné Rácz Renáta | Textpuzzle német nyelvi verseny Kecskemét | 2016.11.23 |
Frittmann Laura | 6 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Kuncz Ábel János | 3 | Grószné Havasi Rózsa | Levelész-Matekész matematika verseny | 2017.02.02 |
Kuncz Ábel János | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.14 | |
Kuncz Ábel János | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Kuncz Ábel János | 4 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Martin Dóra | 6 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Martin Péter | 3 | Szegediné Huczek Katalin | Kiskőrösi térségi Petőfi S. szavalóverseny | 2017.02.24 |
Martin Péter | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei mezei futóverseny | 2017.03.21 |
Martin Péter | 2 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás | 2017.05.11 |
Martin Péter | 4 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Martin Péter | 1 | Szegediné Huczek Katalin | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.24 |
Pálinkás Józsué | 4 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Péli Bence | 2 | Körzeti asztalitenisz diákolimpia csapat | 2016.11.22 | |
Péli Bence | 3 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Péli Bence | 4 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Sinkár Dominik | 4 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Somogyi Fanni | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.03.09 | |
Somogyi Fanni | 6 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Tóth Gréta | 3 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei egyéni döntő | 2017.02.18 |
Tóth Gréta | 2 | Nagy János | Sakk diákolimpia megyei csapat döntő | 2017.03.11 |
Tóth Gréta | 3 | Nagy János | V. Téli Kupa Sakkverseny Aszód | 2017.03.25 |
Tóth Gréta | 6 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
Vízi Dóra | 1 | Furákné Tóth Ildikó | Kiskőrösi térségi Művészetek Munkaközösség pályázata | 2017.02.24 |
Zsikla Anita Blanka | 1 | LOGÓ pályázat | 2017.03.10 | |
Zsikla Anita Blanka | 6 | Szegediné Huczek Katalin | "RE:formáció-Kulturális kincskereső" Komplex műveltségi vetélkedő elődöntő | 2017.05.13 |
8.a Forgó Erzsébet | ||||
Ardi Ilona Réka | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Barta Andor | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Dukai Máté | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Katzenbach Virág | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Papp Réka Eszter | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Petrik Fruzsina | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Rasztik Regina | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.11.14 | |
Ritter Péter | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Ritter Péter | Szűcsné Martin Erika | Közösségi munka Papírgyűjtésen való kiemelkedő teljesítmény | 2016.11.14 | |
Schmél Vanda | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Szécsényi Katarina | 2 | Furákné Tóth Ildikó | "Reformáció és Ünnep" evangélikus rajzpályázat | 2017.05.12 |
Szeg Dorottya | Különdíj | Országos Kölcsey Ferenc versmondó verseny | 2017.01.20 | |
Szeg Dorottya | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Szeg Dorottya | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Szeg Dorottya | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Szeg Dorottya | 1 | Iskolai versmondó verseny | 2016.11.24 | |
Szeg Dorottya | 2 | Csiszár Katalin | TEST YOUR ENGLISH angol verseny | 2016.11.29 |
Turancsik Tamara | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Zsikla Márk | Szűcsné Martin Erika | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
8.b Grószné Havasi Rózsa | ||||
Bíró Dóra | 2 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Kistérségi történelmi verseny | 2017.05.04 |
Bíró Dóra | 2 | Reszlné Elek Henriette | Közgazdászok verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) | 2016.12.21 |
Bíró Dóra | 8 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye | 2017.03.18 |
Bíró Dóra | 4 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Bíró Dóra | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2017.05.31 | |
Csaboda József Ákos | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Eiler Erik | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Gillich Bettina | 1 | Szegediné Huczek Katalin | Szép magyar beszéd Kazinczy verseny | 2017.02.09 |
Gillich Bettina | 2 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Kistérségi történelmi verseny | 2017.05.04 |
Gillich Bettina | 1 | Reszlné Elek Henriette | Közgazdászok verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) | 2016.12.21 |
Gillich Bettina | 2 | Mihókné Rácz Renáta | Megyyei Német Versmondó Verseny | 2017.03.23 |
Gillich Bettina | bronz minősítés különdíj |
Szegediné Huczek Katalin | "Szép magyar beszéd" tiszántúli fordulója | 2017.04.02 |
Gillich Bettina | 1 | Mihókné Rácz Renáta | Német vers-és prózamondó verseny- Császártöltés | 2017.05.05 |
Gillich Bettina | 8 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye | 2017.03.17 |
Gillich Bettina | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Gillich Bettina | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Kis Molnár Máté | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Kis-Molnár Máté | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Kis-Molnár Máté | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Kis-Molnár Máté | 2 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Kis Molnár Máté | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Kis Molnár Máté | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Lipka Eliza | 8 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Evangélikus Iskolák Országos Történelmi Versenye | 2017.03.19 |
Lipka Eliza | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Milinkó Vivien | 2 | Szabadiné Viszmeg Erzsébet | Kistérségi történelmi verseny | 2017.05.04 |
Milinkó Vivien | 3 | Mihókné Rácz Renáta | Internetes nyelvi verseny (II. Rákóczi F. Kiskunhalas) | 2016.12.21 |
Milinkó Vivien | Arany minősítés | Krebsné Tuska Zsuzsa | 46. Pantel Nemzetközi gyermekrajzpályázat | 2016.09.19 |
Nagy Henrik | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Opauszki Tamás | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Opauszki Tamás | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Opauszki Tamás | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnokság öttusa | 2017.05.11 |
Opauszki Tamás | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Opauszki Tamás | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Opauszki Tamás | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Opauszki Tamás | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Tóth Dávid Péter | 3 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Tóth Dávid Péter | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Tóth Ivett | Szűcsné Martin Erika | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Zelei Tamás | 3 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Zelei Tamás | 5 | Országos birkózó diákolimpia döntő | 2017.03.03 | |
8.c Reszlné Elek Henriette | ||||
Bonti István | 2 | Vargáné Nagy Melinda | WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny | 2016.12.13 |
Dakó Nikolett | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Dudás Marcell | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Dudás Marcell | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Dudás Marcell | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei mezei futóverseny | 2017.03.21 |
Dudás Marcell | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnoskág öttusa | 2017.05.11 |
Dudás Marcell | 2 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Dudás Marcell | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Dudás Marcell | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Dudás Marcell | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Galambos Gellért | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Gszelmann Máté | 2 | Vargáné Nagy Melinda | WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny | 2016.12.13 |
Hatvanyi Lívia | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Horváth Domonkos | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Lakatos Linda | 9 | Diákolimpia birkózás országos döntő | 2016.10.22 | |
Lakatos Linda | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Lakatos Linda | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | ||
Mászáros Zsombor | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Mészáros Zsombor | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Mészáros Zsombor | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Mészáros Zsombor | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Mészáros Zsombor | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Sárosdi Letti | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Sárosdi Letti | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Sárosdi Letti | dr Pető Istvánné | Orff Zenekarral való szereplések-Budapest, Pécs, Bonyhád | 2017.04.07 | |
Schnürlein Alex | 2 | Vargáné Nagy Melinda | WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny | 2016.12.13 |
Sztojka Bianka Barbara | 1 | Gergely-Binszki Bettina | Szerencsés Teri Országos Emlékverseny EGYMI szavalóverseny | 2017.03.27 |
Sztojka Bianka Barbara | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Trapp Balázs | 2 | Vargáné Nagy Melinda | WATTAY Közgazd-ÁSZ verseny | 2016.12.13 |
Trapp Balázs | 3 | Megyei asztalitenisz diákolimpia | 2016.12.14 | |
Trapp Balázs | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Tumó Nina | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Weppert Boldizsár | Szűcsné Martin Erika | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Weppert Boldizsár | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Weppert Boldizsár | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Weppert Boldizsár | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Weppert Boldizsár | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Weppert Boldizsár | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
8.d Eilerné Hollós Ildikó | ||||
Barna Sarolta | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Berta Áron | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Berta Áron | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Berta Áron | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei mezei futóverseny | 2017.03.21 |
Berta Áron | 2 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás | 2017.05.11 |
Berta Áron | 3 | Siha János Forgó Erzsébet | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Berta Áron | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Berta Áron | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Gál Csenge | Grószné Havasi Rózsa | Közösségi munka | 2016.09.19 | |
Gál Csenge | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Gál Csenge | Horváth József | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Hirsch Ádám | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Hirsch Ádám | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Hirsch Ádám | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Hirsch Ádám | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Hirsch Ádám | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Kanizsai Kristóf | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Kanizsai Kristóf | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Kanizsai Kristóf | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei mezei futóverseny | 2017.03.21 |
Kanizsai Kristóf | 2 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás | 2017.05.11 |
Kanizsai Kristóf | 2 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Kaniszai Kristóf | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Kanizsai Kristóf | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Kubas Nándor László | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Nagy Norbert | 1 | Vargáné Nagy Melinda | 1956-os történelmi verseny döntő | 2016.11.11 |
Nagy Norbert | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Nagy Norbert | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Nagy Norbert | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Nagy Norbert | 3 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei mezei futóverseny | 2017.03.21 |
Nagy Norbert | 2 | Forgó Erzsébet | Atlétika megyei bajnokság 4x1000m váltófutás | 2017.05.11 |
Nagy Norbert | 2 | Siha János | Mészáros Gyula Atlétikai Emlékverseny (Kiskunfélegyháza) | 2016.10.08 |
Nagy Norbert | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Nagy Norbert | Szegediné Huczek Katalin | Rendezvényeken való kiemelkedő teljesítmény | 2017.01.17 | |
Nagy Norbert | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Nagy Norbert | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Puskás Borlárka | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Szabó Anna | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Szabó Bendegúz | 1 | Vargáné Nagy Melinda | 1956-os történelmi verseny döntő | 2016.11.11 |
Szabó Bendegúz | Csiszár Katalin | Angol alapfokú komplex nyelvvizsga | 2017.04.07 | |
Szabó Bendegúz | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Szabó Bendegúz | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Szabó Bendegúz | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Szabó Bendegúz | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |
Szabó Luca | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Szabó Luca | 1 | Vargáné Nagy Melinda | 1956-os történelmi verseny döntő | 2016.11.11 |
Sztojka Sándor | 8 | Országos területi birkózó diákolimpia | 2017.02.18 | |
Zsikla Anikó | 1 | Vargáné Nagy Melinda | 1956-os történelmi verseny döntő | 2016.11.11 |
Zsikla Anikó | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Zsikla Ferenc | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport | 2017.03.07 |
Zsikla Ferenc | 2 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő | 2017.04.03 |
Zsikla Ferenc | Forgó E., Grószné H. R., Reszlné E. H., Eilerné H.I., Darányiné H.G., Mészárosné K.A. | Közösségi munka Október 23.-i ünnepi műsoron való szereplés | 2016.10.23 | |
Zsikla Ferenc | 1 | Forgó Erzsébet | Kézilabda diákolimpia IV. korcsoportos országos elődöntő | 2017.05.23 |
Zsikla Ferenc | Forgó Erzsébet | IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia országos döntőjén elért eredményért | 2017.06.15 | |