31. Evangélikus hittanverseny

Feltöltve: 2023. március 29.

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya az eddigi évekhez hasonlóan, az idei tanévben is meghirdette az Országos Evangélikus Hittanversenyt. Intézményenként négy korosztályban) várták a csapatok jelentkezését. Egy intézmény maximum 4 csapattal nevezhetett. A “Soltvadkerti Evangélikus iskola” a gyerekek lelkesedésének köszönhetően, korosztályonként 1-1 csapattal jelentkezett a versenyre.
Az “Iskolai Kerület forduló” 2023. március 11-én került megrendezésre.
A soltvadkerti 3-4. osztályos csapat a Déli Evangélikus Egyházkerületben a 3. helyen végzett - nekik 3 pont hiányzott a döntőbe jutáshoz. A csapat tagjai: Kemény Eszter, Nagy Natasa, Nagy Zsófia, Szajsz Anna
Felkészítő: Takács Ágnes
Az országos döntőbe jutott vadkerti csapat - 2023. március 11-én - a Deák Téri Evangélikus Gimnáziumban a 7-8. Korosztályban a 3. helyezést ért el.
Csapat tagjai: Eiler Balázs, Fejes Kíra, Nagy Nóra, Takács Liza
Felkészítő: Tiborcz Dániel hatodéves lelkészjejölt.
Köszönjük minden gyermek lelkes, kitartó munkáját! Gratulálunk az elért
eredményekhez!