A 4. évfolyam bentalvós búcsúja

Feltöltve: 2023. június 22.

4 év alatt megtapasztaltuk, hogy milyen jó hely ez az iskola, ezért úgy döntöttünk, hogy egy éjszakára beköltözünk. Így búcsúzunk az alsó tagozattól.

Hat órára jöttünk vissza az iskolába.  A szülők minden osztálynak gondoskodtak finom vacsoráról.

Ezután az aulában gyülekeztünk. Játékos vetélkedő vette kezdetét, ahol már az új ötödikes osztályok ismerkedtek, versengtek egymással. A vetélkedő után fergeteges disco kezdődött.

Tíz órakor előkerültek a szivacsok, hálóteremmé alakultak az osztálytermek. A tanító nénik esti mesét meséltek, majd mindenki álomba merült.

A kora reggeli focinak a működésbe lépő öntözőrendszer vetett véget. A futópályán papucsban futás, pizsamában, plédben sétálás is különleges reggeli ébresztő programnak bizonyult.

Reggel a szülők ismét gondoskodtak rólunk finom reggelivel, tízóraival.

4. évfolyam diákjai és tanítói