Azért én úgy bánok majd ezzel a néppel, hogy csodálkozni fog,...

Feltöltve: 2023. február 15.
Rovat:

Azért én úgy bánok majd ezzel a néppel, hogy csodálkozni fog, igen csodálkozni: vége lesz a bölcsek bölcsességének, az értelmesek értelme is kevésnek bizonyul. (Ézs 29,14)

A sokaság pedig csodálkozott, amikor látta, hogy a némák beszélnek, a nyomorékok egészségesek lesznek, a bénák járnak, a vakok pedig látnak, és dicsőítette Izráel Istenét. (Mt 15,31)

Jézus gyógyít, testi és lelki bajokat egyaránt nem a saját tehetségéből, ügyességéből, hanem Isten akaratából az Ő nevében. Az összegyűlt, körülötte lévő emberek pedig csodálkoztak, csodálkoztak azon, hogy a hit mire képes. Ma is lehetőségünk van minden nehézséget, gondot Jézus elé vinni, olyan bizalommal, mint ahogyan a felolvasott igében szereplő emberek tették azt gyógyíthatatlannak tűnő társaikkal, mert az Istenbe és Jézusba vetet hit erőt ad a nehéz időkben.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram