Bátor Tábor

Feltöltve: 2021. október 7.

Együttműködünk a Bátor Tábor Alapítvánnyal

A 2021-2022-es tanévben is folytatódik az az érzékenyítő program, amit még tavaly kezdtünk el a Bátor Tábor Alapítvánnyal. Iskolánkba is járnak különböző egészségügyi problémákkal küzdő gyerekek, akiknek a problémáit talán társaik észre sem veszik, s így kevésbé tudják őket segíteni. De az is előfordulhat, hogy túlságosan is nagy figyelembe részesül egy-egy tanuló a betegsége miatt, és ez feszélyezi őt.

Hogyan lehet jól kezelni ezeket a helyzeteket? Többek között erről is szól ez a program. Mivel tavaly sok pozitív visszajelzést kaptunk a bevont osztályoktól, szülőktől, ezért idén folytatjuk a közös munkát.