Őszi biciklitúra szalonnasütéssel

Feltöltve: 2016. október 27.

Őszi biciklitúra szalonnasütéssel

Az ősz utolsó meleg sugarait kihasználva az 1 „c” osztály ismét egy igazi családi összefogással tette még melegebbé október 15-re szervezett kerékpártúrával összekötött családi programját. A nagy túra az iskola parkolójából indult és egészen a Vadkerti-tó hátsó részénél kialakított szalonnasütésre kialakított helyszínéig tartott. Igazán jó hangulatban és kellően elfáradva ismét egy közös szép emlékkel zárták a napot.

Képek: ITT.