Buli van a suliban

Feltöltve: 2024. február 21.

Hurrá, újra farsang van az iskolában! Örvendező, vidám tanulók jókedvétől volt hangos az iskola február 9-én. Az alsó tagozatos gyermekek ötletes jelmezeket öltve nagy lelkesedéssel indultak iskolába ezen a reggelen. Nem is csoda, hiszen várt rájuk egy felhőtlen, mókás nap, amikor mindenki olyan maskarába bújhatott, ami neki tetszett. A közös öröm, egymás jelmezének megcsodálása után kezdődhetett a karnevál. A kanizsai gőzössel távoli tájakra száguldottunk, leszálltunk egy reptéren is, majd limbó hintóval utaztunk haza, hogy együtt ropjuk mindannyian a kacsatáncot, countryt,és a sok, jobbnál jobb talpalávalót. Energiapótlásként nem maradhatott el a csodás fánk sem, köszönet érte a fáradhatatlan szakácsnéniknek! Hullott a cukorkaeső, szólt a zene, szállt a dal. Mindenféle vidám zenét hallgatva énekelt és táncolt kisebb a nagyobbal, és öröm volt hallgatni, ahogy száznál is több gyerek zengte együtt: "Ez az a hely!" A délig tartó mulatságot a jövő ígérete zárta: egy év múlva folytatás következik! Máris nagyon várjuk 🙂

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram