Családi nap

Az NTP-INNOV-22-0238 pályázatban terveztük a szülők, hozzátartozók bevonásával történő legalább 4 órás interaktív, élmény alapú csoportos foglalkozás megtartását, mivel ez a záróprogram az előző években is nagy élmény volt mindenkinek.

A projektet így ez a Családi nap zárta és koronázta meg, mely a nagy létszám miatt (56 fő) külső helyszínen került megrendezésre. A szülők és testvérek részvételével több, mint 4 órát tölthettünk együtt, ahol röviden beszámoltunk a szakköri munkánkról, a gyerekek megmutatták az elkészült alkotásaikat, rajzokat, kerámiákat, tablókat. A kísérletezésbe a kisebbek is bekapcsolódtak és a szülők is kíváncsian figyelték a „varázslatokat”, hallgatták a magyarázatokat.  Az egészséges ételek elkészítése, elfogyasztása közben a tanév során felhalmozott emlékekre, élményekre, sztorikra emlékeztünk.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram