Diákolimpia Bács-Kiskun vármegyei döntő

Feltöltve: 2023. április 17.

2023. 04. 13.-án (csütörtökön) iskolánk IV. korcsoportos fiú amatőr csapata a Labdarúgó Diákolimpia Bács-Kiskun vármegyei döntőjen vett részt Baján a Városi sporttelepen! A vármegye 4 legjobb csapata mérte össze erejét, ahol az 1. helyezett csapat nemcsak vármegyei bajnoknak mondhatta el magát, hanem bejuthatott az országos döntőbe amit Szombathelyen rendeznek majd! A fiúk nagy lendülettel kezdték a tornát és ez sajnos a végére elfogyott, de így is ragyogó eredményt értek el, mert az előkelő 2. helyen végeztek!

Eredmények:

Soltvadkert-Sugovica  Sportiskolai Általános Iskola , Baja  4:2

Soltvadkert-Szent Imre Kat. Ált. Isk. Kecskemét  3:3 (bünt. 5:4)

Soltvadkert-Szilády Áron Református Gimnázium , Kiskunhalas 1:5

Végeredmény:

1. Szilády Áron Református Gimnázium , Kiskunhalas

2. Kossuth Lajos Evangélikus Ált. Isk. és AMI Soltvadkert

3. Szent Imre Katolikus Ált. Isk. Kecskemét

4. Sugovica  Sportiskolai Általános Iskola , Baja

A csapat tagjai: Frank Gergő, Révész Csongor, Hachbold Ákos, Kovács Kristóf, Rádi Máté, Hachbold Gergő, Somogyi Balázs, Schöffer Noel és Városi Filip

Csapatvezető: Ujvári Gábor

A fiúk ezzel elmondhatják magukról, hogy ők a Bács-Kiskun vármegye 2022/23 tanév. IV. korcsoportos Fiú Amatőr labdarúgó Diákolimpia 2. legjobb csapata!  Gratulálunk!!!!