Diákolimpia Országos Döntő

Feltöltve: 2026. május 12.

2026. május 8-10.-i hétvégén iskolánk IV. kcs.-os(7.-8.-ik oszt.) fiú labdarúgó csapata Zalaegerszegen vett részt a Diákolimpia Országos Döntőjén. Csapatunk képviselte Vármegyénket a 20 csapatos tornán. A fiúk nagyszerű helyenként kiváló játékkal az igen előkelő 4.-ik helyet szerezték meg. Ez az eredményt ebben a korosztályban 900 csapat közül érték el, ami még jobban emeli az elért eredmény értékét.

A csapat tagjai: Nagy Nándor, Kothencz Olivér, Lénárt Hunor, Nyeste Adrián, Müller Balázs, Kurfis Bálint, Nagy Gergő, Nagy Roland, Hachbold Bence és Jákob Noel. Felkészítő testnevelő: Ujvári Gábor

Köszönjük Daróczi Csaba tanár úrnak a tornán való kíséretet és a nagyszerű képeket!

Gratulálunk a fiúknak és őket felkészítő testnevelőnek!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram