Diákszimpózium

Feltöltve: 2022. december 9.

A kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban 10. alkalommal került megrendezésre a Diákszimpózium. A 7-8. évfolyam Természettudományi szekciójában 3 csapatunk mutatta be kutatómunkáját a 3 tagú zsűrinek. Opóczki Nadin Sára – Nagy Nóra az előkelő 2. helyen végeztek az ecetről tartott kiselőadásukkal, Fejes Kíra – Takács Liza a varázslatos kalcium-karbonátról szóló prezentációjukkal különdíjban, míg Lengyel Luca – Vida Szonja az érzékszervek bemutatásával oklevélben részesültek. A lányok sikerét a biztos tudás, a szorgalom, a határozottság és a kísérletező kedv alapozta meg. Ez utóbbit a zsűri külön kiemelte. Gratulálunk! (Dudásné Kovács Erika)