Diákszimpózium

Feltöltve: 2023. december 13.

A kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban 11. alkalommal került megrendezésre a Diákszimpózium. A 7-8. évfolyam Természettudományi szekciójában 4 kutatómunka bemutatásával készültek diákjaink. Nagy Nóra – Pál Dorka az előkelő 2. helyen végeztek „Az indikátorok”-ról tartott kiselőadásukkal. Gusztos Virág – Meggyesi Zsófia a „Méz, méhpempő, propolisz” és Hirsch Gergő a „Tóhoku földrengés és cunami” prezentációjukkal pedig a képzeletbeli dobogó 3. fokára állhattak fel. A gyerekek sikerét a tudás, a kíváncsiság, a szorgalom, a határozott előadásmód és a kísérletező kedv alapozta meg, melyet a 3 tagú zsűri nagyra értékelt. Gratulálunk! (DKE)