

Két hatodikos diákunk, Dukai Maja és Nagy Natasa 109 nevezőből a döntőbe jutott az Édes anyanyelvünk vármegyei versenyen, ahol sikerrel képviselték iskolánkat Kecskeméten május 7-én.
Nagy Natasa nagyon szépen szerepelt, felkészítő tanára Schmélné dr. Eifert Edit.
Dukai Maja a 12 legjobb közé jutott. Felkészítő tanára Kugelman Edit.
Mindkettejükre nagyon büszkék vagyunk!