Édes anyanyelvünk

Feltöltve: 2026. május 8.

Két hatodikos diákunk, Dukai Maja és Nagy Natasa 109 nevezőből a döntőbe jutott az Édes anyanyelvünk vármegyei versenyen, ahol sikerrel képviselték iskolánkat Kecskeméten május 7-én.

Nagy Natasa nagyon szépen szerepelt, felkészítő tanára Schmélné dr. Eifert Edit. 

Dukai Maja a 12 legjobb közé jutott. Felkészítő tanára Kugelman Edit.

Mindkettejükre nagyon büszkék vagyunk!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram