erasmus4

Feltöltve: 2015. október 8.
Rovat:

Brightoni nyelvtanfolyam vezetőknek

2015 júliusában lezajlott „English in Margate” nyelvi kurzust követően 2015. október 18-31. között 3 pedagógusunknak lehetősége nyílt újabb 2 hetes tanulmányúton részt venni Brighton-Hove-ban. A „The English Language Centre” által szervezett intenzív nyelvtanfolyam a nyári kurzus „folytatása” volt. A Margate-ban megszerzett ismereteikre, tanulmányainkra építve, azokat bővítve nagyon hasznos 2 hetes program részesei lehettünk.

Egyéni beszámoló