Éremeső a TEKÓ-Olimpián

Feltöltve: 2024. március 20.

Taroltak a vadkerti diákok a szomszéd városban megrendezett természettudományos megmérettetésen, ahol a térség apraja-nagyja mérte össze tehetségét.

A TEKÓ-Olimpia a kiskunhalasi II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Technikum általános iskolások 7-8. évfolyamos tanulói számára megrendezett tanulmányi verseny.

Az idei tanévben a különböző tematikájú versenyeken több, mint 150 tanuló mérte össze tudását, a MA-TEKO-LÓ (matematika), az Internetes nyelvi verseny (angol, német) a TEKO-DOLÓ (informatika) és a KözgazdÁszok (közgazdasági) elnevezésű vetélkedőkön.

Iskolánk tanulóinak versenyeredményei:

MA-TEKO-LÓ (matematika): Frittman Eszter 1. helyezés

TEKO-DOLÓ (informatika): Frittman Eszter 1. helyezés

KözgazdÁszok (közgazdasági): Meggyesi Zsófia 1. helyezés, Pál Dorka 2. helyezés Gusztos Virág 3. helyezés

Internetes nyelvi verseny angol: Frittman Eszter 2. helyezés

Internetes nyelvi verseny német: Meggyesi Zsófia 2. helyezés

Felkészítő tanárok: Gaálné Balázs Ildikó, Reszlné Elek Henriette, Szűcsné Martin Erika, Rácz Renáta.

Gratulálunk!

NMeli