Farsang 2023

Feltöltve: 2023. február 15.

Iskolánkba február 10-én a farsang jegyében maskarába öltözött diákok és pedagógusok varázsoltak vidámságot. Alsó tagozaton kézműveskedéssel és hangos táncmulatsággal igyekeztek elűzni a telet a tanulók, majd cukorkaeső jutalmazta a táncos lábakat. Az ügyes kezű szakácsnénik ízletes fánkjainak sem tudott senki ellenállni. A felső tagozaton a jelmezeseket szakértő zsűri vette szemügyre, majd minden osztály a rá legjobban illő, dicsérő szavakkal ellátott oklevelet kapott a finom farsangi fánkok mellé. Gratulálunk minden tanulónak és osztályfőnöknek az ötletes jelmezekhez és a verses, táncos produkciókhoz!