„Iskolába hívogató”

Feltöltve: 2024. február 15.

A 2024/25. tanévben iskolába lépő gyermekeket és szüleiket invitálta meg iskolánk az „Iskolába hívogató” programsorozat első alkalmára. Udvarhelyi Attila igazgató úr köszöntötte a jelenlevőket és bemutatta a leendő első osztályos tanító néniket: Csápekné Deli Helgát, aki Hollósné Zsikla Judittal vezeti majd osztályát, Kévés Rózsát és Judák-Vas Anikót. Hollós Ágnes, alsós igazgatóhelyettes ismertette a délután programját és megköszönte, hogy ilyen sokan eljöttek az eseményre. Ezen a délutánon művészetoktatásunk tánctanára, Balanescu Liliána tartott vidám táncfoglakozást. Majd bepillanthattak a gyerekek a Sakkpalota varázslatos falai közé, ahol játékos képességfejlesztő játékokkal ismerkedhettek meg a leendő elsős kis nebulók.