Feltöltve: 2021. április 26.

Tisztelt Szülők, Magánemberek, Vállalkozók!

A Szülői Munkaközösség támogatásával megújításra került az iskolakert. A kialakított területen folytatható, minden tantárgy oktatásához kapcsolható, tevékenykedtető foglalkozások megtartása újabb lehetőségekkel járulhat hozzá a gyermekek fejlesztéséhez. Az iskolakert részeként egy dísznövényekkel színesített „mezítlábas ösvényt” is terveztettünk. Úgy gondoljuk, hogy ezzel a különlegességgel még hatékonyabban növelhetjük a tanulóink érdeklődését az iskolakert iránt. Az igazán igényes „mezítlábas ösvény” megépítése 2,2 millió Ft-ba kerülne. A Szülői Munkaközösség vezetőjével egyetértve a beruházást közös összefogással, felajánlásokkal – növények és az ösvény burkolati elemeinek (faháncs, kavics, fenyőkéreg, murva, gumilap, toboz, moha, kukoricacsuhé, bazalt kocka, homok, autógumi, faágak, bontott tégla, fatuskók, terméskő, palakő, sziklakert) adományozása, asztalos és kőműves munkálatok elvégzése, vagy azok költségének támogatása – szeretnénk kivitelezni.

Ezúton is kérjük a szülőket, soltvadkerti magánembereket, vállalkozókat, aki úgy érzi, az elképzelésünk hasznos a gyermekeink számára, ezzel is értéket teremtünk, hogy támogassák annak megvalósítását! A felajánlásokkal (adomány, szakmunka elvégzése) Bergman Mónika SZMK vezetőt (tel.: 06302069477) és Udvarhelyi Attila igazgatót (tel.: 06203963824) lehet keresni.

Előre is köszönjük a segítséget!

Szülői Munkaközösség és az iskola vezetése