

2026 május 28-án Miskolc adott otthont a IV. Evangélikus Művészeti Iskolák Találkozójának, ahol intézményünk növendékei is nagy örömmel és sikerrel szerepeltek.
A rendezvényen fellépett: Németh Hanna, Gillich Natália Ilona, Fogl Fanni, Pap Milán, Madi Benett Dominik és Bleszák János András.
Köszönjük a megtisztelő meghívást és a színvonalas szervezést!