Jövőd a Tét!

Feltöltve: 2025. november 13.

Iskolánk nyolcadik osztályos tanulói november 13-án Kiskunhalason jártak, ahol az iparkamara által szervezett Pályaválasztási Kiállítást tekintették meg. A megye összes középiskolája képviselte magát, a gyerekek kérdezhettek, ajándékokat kaptak a különböző standoknál. Részletes tájékoztatást kaptak a továbbtanulási lehetőségeikről, ezzel megkönnyítve a döntést, amely előttük áll. 

A kiállítás után megláttogattuk a Koliken kerékpárgyárat, ahol a gyerekek megismerkedhettek a bicikligyártás folyamatával, sok érdekes dolgot láthattak. Ezúton is köszönjük a Kolikennek, hogy fogadtak minket! Külön köszönet Koligyer Anettnek a kalauzolásért és a körbevezetésért!

Kísérők: Hegyiné Szanádi Adrienn, Reszlné Elek Henriette, Szegediné Huczek Katalin osztályfőnökök és Kugelman Edit, pályaválasztási felelős.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram