

Május 30-án kerül megrendezésre a városi gyermeknap.
Többek között lehetőségetek lesz az idei „Ki mit tud?” tehetségkutató műsorban is megmutatni, milyen tehetséggel rendelkeztek. Ha jól tudtok táncolni, énekelni, vagy esetleg szépen tudtok mesélni, ne féljetek, mérettessétek meg magatok!
Jelentkezni május 22-ig tudtok. Az alsós tanulók Sörfőzőné Haskó Ildikó tanító néninél, a felsősök pedig Furákné Tóth Ildikó néninél vagy Kovács Gábor bácsinál. Ha a produkcióhoz zenei aláfestés is tartozik, hozzátok magatokkal a zene címét is.
Mutasd meg másoknak is a benned rejlő tehetséget, várunk szeretettel!