Kedves volt Diákjaink!

Feltöltve: 2023. május 15.

Iskolánk életében is vannak ünnepi pillanatok, amelynek része a visszatekintés, számadás is. Intézményünk ebben a tanévben jubilál, 10 éve evangélikus iskolaként működik. Tervünk, elképzelésünk, hogy az ünnepléshez kötődően feltérképezzük, hogy egykori diákjaink miként folytatták életüket, tanulmányaikat. Ezért most szeretnénk megszólítani azokat, akik 2013-ban, vagy az azt követő években fejezték be tanulmányaikat a soltvadkerti Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában.

Ezúton is köszönjük az együttműködést! Bízunk benne, hogy értékes információkkal gazdagíthatjuk iskolánk történetét!

A kérdőív az alábbi linkre kattintva kitölthető: Végzett diákok kérdőíve

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram