kémia a mindennapi életünkben

Feltöltve: 2020. szeptember 7.

 Természettudományos tehetséggondozás - kémia a mindennapi életünkben

Folytatjuk a tavaly megkezdett szakköri munkát a 6.b osztályosokkal és reméljük, hogy a pályázati elbírálás kedvező lesz számunkra. Az idei tanévben tervezett foglalkozások a körülöttünk lévő anyagokkal, változásokkal, környezetvédelemmel, egészségmegőrzéssel, betegségmegelőzéssel foglalkoznak. Üzemlátogatásra nyertes pályázat esetén tudunk sort keríteni.

                                                                                               Dudásné Kovács Erika

                                                                                                      szakkörvezető

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram