"Ki a mester kétkeréken?"

Feltöltve: 2023. április 5.

2023.03.31-én kerültek megrendezésre Kiskőrösön a területi (járási) "Ki a mester kétkeréken?" illetve a Kerékpáros Iskola Kupa kerékpáros közlekedésismereti versenyek. Iskolánk 13 fő nevezővel képviseltette magát mindkét korcsoportban. A verseny két részből áll: egy kerékpáros KRESZ tesztlapot kell kitölteni és egy kerékpáros ügyességi pályát kell teljesíteni a versenyzőknek.

Elért eredmények:

"Ki a mester kétkeréken?"

Lány: Pálinkás Hanna 2. hely

          Kővári Zsófia Viktória 3. hely

Fiú: Csápek Kornél 1.hely

       Cseke-Kutasi Imre József 3.hely

Kerékpáros Iskola kupa

Fiú: Csápek Mátyás 1.hely

A kategóriák első helyezettjei továbbjutottak a megyei versenyre.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram