Korcsolyáztunk

Feltöltve: 2015. február 23.

Korcsolyáztunk

A Soltvadkerti Kossuth Diáksport Egyesület -Grószné Havasi Rózsa koordinálásával-, már 3. éve lehetőséget biztosít a tanulóknak, hogy kipróbálhassák és gyakorolhassák a korcsolyázást a kiskőrösi műjégpályán.

Ebben az évben 13 csoportban, közel 550 tanulónak volt lehetősége élvezni ezt a téli sportot. Nem kellett drága korcsolyára beruházni, hiszen azt 100 Ft-ért bárki bérelhetett a helyszínen.

Egy, esetenként kettő szakképzett oktató felügyelte, segítette a korcsolyázókat. Az osztályfőnökök, akik elkísérték a diákokat, élvezettel szemlélték az ügyes korisokat és a csetlő-botló kezdőket.

Többen voltak, akiknek először volt korcsolya a lábukon, de a foglalkozás végére megtanultak „talpon” maradni.

A megfáradt diákok finom, forró teát is kaptak. A testnevelés órákat igyekeztünk ezzel a foglalkozással is színesíteni.

Az SKDSE nevében szeretném megköszönni a Kollégáknak, hogy partnerek voltak e program megvalósításában. A kipirult, vidám arcokat látva azt gondolom, hogy kellemes élményt tudtunk nyújtani tanítványainknak.

Reméljük, jövőre is meg tudjuk szervezni ezt a tanulók körében oly népszerű programot.

Grószné Havasi Rózsa

A képet a FOTÓTÁRBAN tudja megnézni.