Mercedes-Benz Academy

Feltöltve: 2024. március 30.

A hétfői nap során a 7.évfolyam tanulóinak lehetősége nyílt ellátogatni a kecskeméti Mercedes-Benz Academy oktatási központba és a Mercedes-Benz Gyárba. Megismerkedtünk az autógyártás folyamatával. Nagy élményt jelentett számunkra, hogy láthattuk, hogyan próbálják ki a tesztvezetők a gyártósorról legördülő új autókat. A Mercedes-Benz Academy tanulói és oktatói bemutatták, hogy milyen szakmákat lehet duális képzésben tanulni. Az ott tanulható nyolc szakma egyike, a szerszám- és készülékkészítő. Mi magunk is kipróbálhattuk ezt a foglalkozást: készítettünk egy mobiltelefontartót, természetesen Merci logóval díszítve. Sok élménnyel gazdagodva tértünk haza. Köszönjük a lehetőséget a Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamarának!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram