Mesemondó verseny

Feltöltve: 2024. március 23.

“A mese egy biztonságos értékrendszer kialakítását segíti elő: tiszteletre, szeretetre, kitartásra, önmagunk iránti hűségre nevel.”

Ezzel a Kádár Annamária idézettel köszöntöttük idén, a március 18-án, iskolánk dísztermében megrendezésre került alsós Mesemondó verseny résztvevőit, közönségünket és a zsűrit. Ezen a délutánon az állatmesék világába kalauzoltak bennünket a mesemondók. Az iskolai versenyre minden osztályból egy tanuló juthatott tovább az osztályfordulók megrendezése után.

A zsűri tagjai voltak:

Zsikláné Szarka Judit – nyugdíjas tanító néni, a zsűri elnöke

Kissné Ország Dóra – a Szülői Munkaközösség elnöke

Valenda Anita – iskolánk logopédusa

Medveczki János – angol szakos nyelvtanár és drámapedagógus

A cseppet sem könnyű döntés meghozatala után a következő eredmények születtek a verseny végére:

Első helyezettek:

Mészáros Anna 1.a