„Mily nagyok alkotásaid, Uram! Igen mélyek gondolataid!” (Zsolt 92,6)

Feltöltve: 2024. február 19.
Rovat:

„Mily nagyok alkotásaid, Uram! Igen mélyek gondolataid!” (Zsolt 92,6)

„Nagyok és csodálatosak a te műveid, mindenható Úr Isten, igazságosak és igazak a te utaid, népek királya.” (Jel 15,3b)

Amikor életünk tengerén zavaros lesz a víz, amikor nehéz időszakon megyünk keresztül, csak részben látjuk a dolgokat. Ilyenkor a szépség, a csoda nehezebben észrevehető, mert nem látjuk tisztán az egész képet, csak egy részletet. Isten minden pillanatot céllal alkotott meg, csak időnként a fájdalom és a szomorúság elhomályosítja a tekintetünket. Ilyenkor ha hozzá fordulunk felnyitja a szemünk, megmutatja, hogy életünknek milyen sok szép és csodálatos  és értékes pillanata van, érezzük az Ő gondoskodó szeretettét.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram