Minden gondotokat őreá vessétek, mert neki gondja van rátok...

Feltöltve: 2023. március 10.
Rovat:

Bizony nem szunnyad, nem alszik az, aki védelmezi Izráelt! (Zsolt 121,4)

Minden gondotokat őreá vessétek, mert neki gondja van rátok. (1Pt 5,7)

Érdekes és elgondolkodtató, hogy miért is és hogyan választódnak ki a napi igeszakaszok. Előre megvan egy évre, hogy melyik napra, melyik igék jutnak, a kiválasztásuk véletlenszerű. Véletlenszerű, de Isten „keze” biztos benne van a dologban. Mikor milyen szavakat szán nekünk? Van, hogy több napon keresztül is ugyan arra irányítja tekintetünket. Így van ez most is. A tegnapi és a mai igeszakaszok is azt erősítik bennünk, nyugodtak lehetünk, bátran szembe nézhetünk a napjaink feladataival, mert Isten óvó figyelő tekintete mindig rajtunk van, szeretetét mindig magunkon érezhetjük.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram