Mindenkor örüljetek, szüntelenül imádkozzatok…

Feltöltve: 2023. február 8.
Rovat:

Benne van szívünk öröme, mert szent nevében bízunk. (Zsolt 33,21)

Mindenkor örüljetek, szüntelenül imádkozzatok... (1Thessz 5,16-17)

Néha bizonytalanok vagyunk, mert nem tudjuk, mit tartogat számunkra a jövő. Szorongunk, van, hogy ettől még meg is betegszünk. Például, ha tudod, hogy dolgozatot írsz, felelsz, találgatod mi vár rád, ezért idegesebben jössz suliba, van akinek megfájdul a feje, hasa. A szorongás, félelem nem jó érzés. Ilyenkor jól jön minden segítség. Elárulok neked egy titkot, ha ilyenkor (egyébként pedig bármikor) imára kulcsolod a kezed, lecsendesíted a lelked és Istenhez fordulsz, rá bízod a gondjaid, kéred a segítségét, mert tudod, Ő veled van nem vagy egyedül. A légzésed egyenletessé válik, oldódik a feszültség és megnyugszol. Próbáld ki te is!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram