Müller Ferenc Kémia Emlékverseny

Feltöltve: 2022. december 16.

A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban 9. alkalommal került megrendezésre a Müller Ferenc Kémia Emlékverseny. A 7-8. évfolyamosoknak meghirdetett versenyen 25 csapat mérte össze tudását a gimnáziumban. Először az írásbeli fordulóra került sor, ahol a 8 legjobb eredményt elért páros számítási feladatokkal és szóbeli kvíz feladatokkal módosíthatott a sorrenden, így végül Opóczki Nadin Sára – Nagy Nóra a dobogó 2. fokán, míg Szomor Bíborka – Révész Csongor a 7. helyen végeztek. Virág Nóra – Vida Dorka, Csápek Mátyás – Eiler Balázs, Sipos Kende Györk – Trapp Bence alkotta csapatok is ügyesen vették az akadályokat.

A sok felkészülést igénylő, izgalmas, jó hangulatú verseny közben lehetőségünk nyílt az iskolát megtekinteni Andorka Gábor igazgató úr vezetésével, majd fehér köpenybe bújva labor foglalkozáson részt venni, kísérletezni.

Gratulálunk Mindenkinek! (Dudásné Kovács Erika)

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram