Örökös Ökoiskola

Feltöltve: 2024. június 12.

Teremtésvédelem intézményi szinten. Az Ökoiskola program idei pályázatán 3️⃣ evangélikus oktatási intézményünk nyert. A Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium - néhány év kihagyással, újult lelkesedéssel - Ökoiskola lett, a soltvadkerti Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és a Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium pedig most már az Örökös Ökoiskola cím tulajdonosaként vállal és teljesít feladatokat❗️ Az Ökoiskolák 🤝 Hálózatában másokkal együtt ezen 💙 evangélikus iskolák pedagógiai 📄 programjában, nevelési gyakorlatában is meghatározó a teremtett 🌻🪻🌞 világunk értékeinek tisztelete, mindennek megóvásáért való kiállás és 🫂 közösségi törekvés.