Országos Evangélikus Rajzpályázat díjkiosztó

Feltöltve: 2023. május 18.

Május 17-én ünnepélyes díjkiosztón vettek részt iskolánk tanulói Budapesten. A Ludwig Múzeum adott otthont az Országos Evangélikus Rajzpályázat díjkiosztó ünnepségének. Iskolánk díjazottjai: Müller Dániel 1.helyezett, Weppert Ábel 2. helyezett, Fejes Petra különdíj, Furák Eszter különdíj, Klestenitz Lola 1. helyezett, Sinkár Amira 1. helyezett, Weiszfeld Viola különdíj, Szabó Adrienn különdíj, Madácsi Dániel 2. helyezett, Szabó Anett különdíj. A gyerekek izgalmas múzeumpedagógiai foglalkozásokon is részt vehettek a program keretében.

Felkészítő tanáraik, Hollós Ágnes, Kárászné Németh Anita és Furákné Tóth Ildikó voltak.

Gratulálunk a gyermekek igazán szép teljesítményéhez!

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram