Országos Nemzetiségi Népismeret Verseny- Országos Nemzetiségi Fotópályázat díjkiosztó ünnepség

Feltöltve: 2023. június 7.

2023.06.05-én díjkiosztó ünnepségen, Budapesten, vettek részt tanulóink és felkészítő tanáruk: Nagy Nóra, Kerényi Olivér és Rácz Renáta. Az Országos Nemzetiségi Népismeret Verseny- Országos Nemzetiségi Fotópályázat kiállítással egybekötött ünnepségén vettek részt az Alapvető Jogok Biztosának Hivatalában. Az ünnepi műsort a Garai Nemzetiségi Általános Iskola tanulói adták és ünnepi beszédet mondtak: dr. Kozma Ákos alapvető jogok biztosa, Ritter Imre német nemzetiségi országgyűlési képviselő, Brassói Sándor, az Oktatási Hivatal elnöke és dr. Szalayné dr. Sándor Erzsébet a Magyarországon élő nemzetiségek jogainak védelmét ellátó biztoshelyettes. A gyerekek Brassói Sándortól vették át a díjakat, Nagy Nóra az országos 1. helyezésért és egy különdíjat, Olivér pedig különdíjért kapott elismerést.  Az ünnepség után fogadáson vettek részt, majd az Országházat tekinthették meg. Gratulálunk az elért eredményekhez!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram