Országos népdaléneklési verseny

Feltöltve: 2024. április 7.

Országos népdaléneklési versenyt rendeztek a Budapest-Fasori Evangélikus Gimnáziumban

Március 22-én, a VIII. Nits Márta Népdaléneklési Versenyen iskolánkat Sámel Réka 7. osztályos tanuló képviselte. A versenyen rekordlétszámú jelentkező vett részt. Közel 80 műsorszám hangzott el, melyben szóló, kiscsoportos és hangszerkíséretes énekesek mutatták be tudásukat.

Az eredményhirdetés előtt Szalóki Ági és zenekara koncertjét élvezhette a közönség. Réka szólóénekét, mely nyíradonyi dalokból állt, ezüst minősítésre értékelte a zsűri.

Nagy gratuláció és dicséret Rékának, nagyon sok munkát fektetett a felkészülésbe!