Soltvadkerti sikerek a „Textpuzzle” német nyelvi versenyen

Feltöltve: 2023. december 13.

2023. november 22-én iskolánk 7 tanulója vett részt a Református Gimnázium által megrendezett német nyelvi „Textpuzzle” versenyen Kecskeméten. Két kategóriában indultunk, és nagy örömünkre mindkét kategóriában megszereztük az első helyet. Meggyesi Zsófia az 1., Zsikla Vanda Réka a 12., Gusztos Virág a 20. és Orbán Zsombor a 23. helyezett lett a hetedikesek kategóriájában, míg a nyolcadikos kategóriában Csóka Gergely- aki tavaly is megnyerte saját kategóriáját- az 1., Kiss Kevin a 3. és Kerényi Olivér István a 36. helyezést érte el. A két első helyezett tanulónk adventi kirándulást nyert Mariazellbe, ahol a karácsonyi ízek, hangok és illatok kíséretében hangolódhattak az ünnepre. Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk!

Felkészítő tanáruk: Rácz Renáta

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram