Sor és ügyességi váltóverseny

Feltöltve: 2023. december 21.

A kupasorozat újabb állomása tömörített formában, de képi minőségében mit sem csorbulva engedte szabadjára a hangulat tetőfokát. A kistornaterem méretéből fakadó korlátjai csupán közelebb terelték egymáshoz a küzdeni érdemes megállapítás örök érvényű igazságát.
Egészséges izgalom, elszánt tekintetek sejteni engedték, ami itt mozdítható, az a helyén nem marad. A versenyfeladatok pedig direkt arra játszottak, hogy jöjjön létre az összefogás támasza, előnye, öröme és mindaz, amire ki lett találva.
Vándorkupa a győzteseké, tavaszig biztosan.

A negyedik évfolyam összecsapása januárban várható. (jegyek még kaphatók)

I.osztályok győztese : a C osztály
II. osztályok győztese: az A osztály
III. osztályok győztese: a B osztály

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram